امروز : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶ - ۹:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمان تعیین قیمت سرخابی‌ها برای مزایده

بصیر، حسن زمانی رئیس کارگروه نظارت بر امر واگذاری پرسپولیس و استقلال درباره جلسه مسئولان سازمان خصوصی‌سازی با مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: روز گذشته جلسه‌ای در سازمان خصوصی‌سازی داشتیم که بهرام افشارزاده و بهروز منتقمی به همراه مسئولان سازمان بازرسی حضور داشتند. وی افزود: قرار شد سازمان حسابرسی ظرف ۱۰ روز آینده گزارش […]

بصیر، حسن زمانی رئیس کارگروه نظارت بر امر واگذاری پرسپولیس و استقلال درباره جلسه مسئولان سازمان خصوصی‌سازی با مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: روز گذشته جلسه‌ای در سازمان خصوصی‌سازی داشتیم که بهرام افشارزاده و بهروز منتقمی به همراه مسئولان سازمان بازرسی حضور داشتند.


وی افزود: قرار شد سازمان حسابرسی ظرف ۱۰ روز آینده گزارش مالی باشگاه استقلال تا تاریخ ۹۳/۰۴/۳۰ و باشگاه پرسپولیس تا تاریخ ۹۳/۰۳/۳۰ را تحویل دهد تا مقدمات واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی فراهم شود.

رئیس کارگروه نظارت بر امر واگذاری پرسپولیس و استقلال تصریح کرد: تصمیمی که گرفته شد، این بود که تا ۹۳/۰۹/۳۰ گزارش سازمان خصوصی برای واگذاری این دو باشگاه مشخص و قیمت پایه این دو باشگاه برای مزایده اعلام شود. خیلی از افراد و شرکت‌ها برای گرفتن این دو باشگاه اقدام کرده‌‌اند و پس از گزارش سازمان خصوصی‌سازی، وارد مزایده خواهند شد.

 

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news