امروز : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عکس/خبرعجیب سایت بهشت زهرا !

بصیر، مراسم تشییع پیکر مرحوم مرتضی پاشایی خواننده فقید موسیقی پاپ کشور، صبح روز گذشته با حضور دوستان و علاقمندان وی از مقابل تالار وحدت تهران برگزار شد. آیین تدفین این هنرمند جوان به‌دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت در بهشت زهراف به تعویق افتاد و پیکر وی یک‌بار دیگر به سردخانه منتقل شد تا پس […]

بصیر، مراسم تشییع پیکر مرحوم مرتضی پاشایی خواننده فقید موسیقی پاپ کشور، صبح روز گذشته با حضور دوستان و علاقمندان وی از مقابل تالار وحدت تهران برگزار شد.

آیین تدفین این هنرمند جوان به‌دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت در بهشت زهراف به تعویق افتاد و پیکر وی یک‌بار دیگر به سردخانه منتقل شد تا پس از مهیّا شدن شرایط، این کار انجام شود که در نهایت با چند ساعت تأخیر، غروب دیروز (یکشنبه)، پاشایی رخ در نقاب خاک کشید.

در حالی که مرحوم پاشایی دیروز یکشنبه (۲۵ آبان) در قطعه ۸۸ بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد اما سایت رسمی بهشت زهرا تاریخ دفن پیکر وی را در این سامانه روز شنبه ۲۴ آبان ثبت کرده است!

«مرتضی پاشایی» روز جمعه بیست و سوم آبان ماه جاری پس از قریب یک‌سال مبارزه با بیماری سرطان و تحمل درد و رنج ناشی از این بیماری در سن ۳۰ سالگی در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news