امروز : سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیمه انقلاب با ترویج فرهنگ بسیجی

بصیر، حجت ا.. عصمتی در جلسه ستاد گرامیداشت هفته بسیج در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار با بیان اینکه تنها راه بیمه کردن این انقلاب توجه به فرهنگ بسیج،ایثار و شهادت است، اظهار داشت: بسیج گنجی تمام نشدنی است و باید از ظرفیت این قشر در اداره امور کشور بیشتر بهره برد. سرپرست فرمانداری فریدونکنار اذعان داشت: […]

بصیر، حجت ا.. عصمتی در جلسه ستاد گرامیداشت هفته بسیج در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار با بیان اینکه تنها راه بیمه کردن این انقلاب توجه به فرهنگ بسیج،ایثار و شهادت است، اظهار داشت: بسیج گنجی تمام نشدنی است و باید از ظرفیت این قشر در اداره امور کشور بیشتر بهره برد.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار اذعان داشت: بسیج در دوران دفاع مقدس زیباترین حماسه را آفرید و اگر امروز شاهد آرامش و امنیت در کشور هستیم از برکت وجود این شجره طیبه و مرهون از خود گذشتگی بسیجیان هستیم.

حجت ا.. عصمتی با بیان اینکه انقلاب ما با حماسه‌سازی بسیجیان شکل گرفته است و ما امروز حرفی برای گفتن در جهان داریم، تصریح کرد: پیروزی و مقاومت شیعیان در سوریه و عراق در برابر داعش از آثار انعکاس و طنین انداز شدن تفکر بسیجی و انقلابی این نظام است.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در فریدونکنار در این جلسه به همه مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد: به طور جدی در برنامه های هفته بسیج همکاری داشته باشید و با حضور پر رنگ خود با لباس بسیجی همچون سال های گذشته افتخار دیگری در دفتر افتخارات این شهرستان رقم بزنید.

 

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news