امروز : سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت از متهم فتنه در لیگ ایتالیا/عکس

بصیر، غنچه قوامی که چندی پیش هنگام دیدار تیم ملی والیبال کشورمان در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی بازداشت شد، با جوسازی رسانه‌های غربی همچنان سوژه این رسانه هاست. در یکی از آخرین موارد، می توان به در دست گرفتن بنر “غنچه را آزاد کنید” در استادیومی در ایتالیا اشاره کرد. این جوسازی ها در غرب […]

بصیر، غنچه قوامی که چندی پیش هنگام دیدار تیم ملی والیبال کشورمان در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی بازداشت شد، با جوسازی رسانه‌های غربی همچنان سوژه این رسانه هاست.

در یکی از آخرین موارد، می توان به در دست گرفتن بنر “غنچه را آزاد کنید” در استادیومی در ایتالیا اشاره کرد. این جوسازی ها در غرب در حالی است که به تصریح دادسرای انقلاب تهران، پرونده غنچه قوامی ارتباطی به موضوع حضور بانوان در ورزشگاه ندارد و او به دلیل اقدامات خود علیه نظام و نیز شرکت در راهپیمایی های فتنه ۸۸ در بازداشت است و دستگیری او در حاشیه مسابقه والیبال اتفاقی بوده است.

حمایت از یک زندانی سیاسی در لیگ والیبال ایتالیا+تصویر

گفتنی است پرونده اتهامی غنچه قوامی امروز به دادگاه انقلاب رفت و دادسرای انقلاب نیز با صدور اطلاعیه ای از ارتباط او با فتنه ۸۸ پرده برداشت.

دادسرای تهران اعلام کرد غنچه قوامی ضمن ارتباط با دست‌اندرکاران و مرتبطان شبکه‌های ماهواره‌ای از جمله شبکه‌ بی‌بی‌سی فارسی و اپوزیسیون خارج از کشور، در تجمعات و راهپیمایی‌های ضدنظام حضور داشته است.
 
در این اطلاعیه آمده است:
 
در پی بازداشت فردی به نام غنچه قوامی از سوی دادسرای عمومی تهران و تشکیل پرونده برای نامبرده و انعکاس سوء این موضوع در رسانه‌های معاند، این دادستانی با اعلام این‌که مطالب منتشره برخلاف محتویات پرونده می‌باشد، در راستای تنویر افکار عمومی، بخشی از اقدامات متهم را به شرح زیر اعلام می‌نماید:
 
۱- در تاریخ ۳۰ خرداد متهم که واجد سابقه‌ بازداشت قبلی بوده، به طور اتفاقی توسط ماموران پلیس مستقر در ورزشگاه، بازداشت می‌گردد؛‌ وی پس از بازداشت، مبادرت به عکس‌برداری از مقر پلیس و افراد حاضر در آن جا می‌نماید.
 
نامبرده در همان روز بدون قید آزاد می‌شود و در تاریخ ۳۱ خرداد که جهت دریافت اوراق هویتی خود مراجعه نموده بود، این بار از وی یک دستگاه تلفن همراه کشف می‌شود که حاوی تصاویر و فیلم‌های متعدد مرتبط با عوامل جریان فتنه بوده است.
 
۲- در تاریخ ۸ تیر امسال با احضار متهم و برخی تحقیقات صورت گرفته، معلوم گردید نامبرده در فعالیت‌های تبلیغی علیه نظام مشارکت داشته و ضمن ارتباط با دست‌اندرکاران و مرتبطین شبکه‌های ماهواره‌ای از جمله شبکه‌ بی‌بی‌سی فارسی و اپوزیسیون خارج از کشور، در تجمعات و راهپیمایی‌های ضد نظام حضور داشته است.
 
۳- با تحقیقات مقدماتی و صدور کیفرخواست برای متهم، پرونده‌ به دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شد و پس از ارجاع به یکی از شعب و نقض بخشی از قرار صادره از سوی دادسرا، پرونده جهت رسیدگی مجدد به دادسرا اعاده گردید و با اظهارنظر بازپرس، معد اعاده به دادگاه شده است.
 
با توجه به مراتب فوق‌الذکر، دستگیری و تشکیل پرونده‌ی اتهامی برای غنچه قوامی، ارتباطی به موضوع حضور نامبرده در ورزشگاه آزادی و تماشای مسابقات والیبال نداشته و نامبرده صرفاً از جهت اتهامات منعکس در پرونده تحت تعقیب قرار گرفته است. ضمناً در این پرونده متهم دو وکیل دادگستری را برای دفاع از خود، معرفی نموده که وکلای مذکور و خانواده‌ متهم در چندین نوبت با وی ملاقات حضوری داشته‌اند.

 
 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news