امروز : سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷ - ۲۲:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیکر والده شهید عباس بابایی در قزوین تشییع شد

بصیر، با حضور رئیس کمیته جست‌وجوی مفقودین سردار باقرزاده، فرمانده نیروی هوایی کشور، دادستان قزوین، فرماندار قزوین، فرماندار البرز، سردارمیرحیدری فرمانده انتظامی، سردار شاهرخی فرمانده سپاه، امیر شهری ، فرمانده لشگر ۱۶ زرهی قزوین پیکر والده شهید عباس بابایی در قزوین تشییع شد. در این مراسم مسئولان استان و جمعی از مردم ولایتمدار قزوین نیز حضور […]

بصیر، با حضور رئیس کمیته جست‌وجوی مفقودین سردار باقرزاده، فرمانده نیروی هوایی کشور، دادستان قزوین، فرماندار قزوین، فرماندار البرز، سردارمیرحیدری فرمانده انتظامی، سردار شاهرخی فرمانده سپاه، امیر شهری ، فرمانده لشگر ۱۶ زرهی قزوین پیکر والده شهید عباس بابایی در قزوین تشییع شد.

در این مراسم مسئولان استان و جمعی از مردم ولایتمدار قزوین نیز حضور دارند و نماز ظهر و عصر نیز به‌امامت حجت الاسلام آل‌هاشم رئیس عقیدتی ارتش جمهوری اسلامی ایران اقامه شده و پس از آن پیکر مادر بزرگوار شهید عباس بابایی در قطعه والدین شهدای قزوین به خاک سپرده شد.

در این مراسم صدیقه حکمت همسر شهید بابایی در بیاناتی از مسئولان کشوری و لشگری، و مردم ولایتمدار قزوین که در پیام‌هایی درگذشت بانو فاطمه خوئینی را تسلیت گفته و کسانی که در مراسم تدفین این بانو شرکت کرده بودند تقدیر و تشکر کرد.

صدیقه حکمت در این مراسم اظهار کرد: گرچه از دست دادن عزیز طاقت فرسا است ولی انسانی که عزیز خود را از دست می‌دهد باید صبر پیشه کرده این موضوع را بداند که همه از خاک هستیم و به خاک برمی‌گردیم.

همسر شهید بابایی از مادر این شهید خواست تا سلام او را به عباس، این دلاورمرد غیور سرزمین ایران برساند و شفیع آنها در درگاه خداوند متعال باشد.

 

 

تسنیم

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news