امروز : چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بدشانسي هاي يونايتد ادامه دارد

بصیر، گران ترین خرید تاریخ لیگ برتر که در تابستان به شیاطین سرخ ملحق شده بود، در دقیقه ۱۸ در برخورد با نانی، دچار مصدومیت شد ولی سرمربی آرژانتین قصد تغییر در ترکیب تیمش را نداشت. پس از یک ساعت، بالاخره دی‌ماریا جای خود را به ته‌وز داد و جراردو مارتینو، سرمربی آرژانتین در مورد دی‌ماریا […]

بصیر، گران ترین خرید تاریخ لیگ برتر که در تابستان به شیاطین سرخ ملحق شده بود، در دقیقه ۱۸ در برخورد با نانی، دچار مصدومیت شد ولی سرمربی آرژانتین قصد تغییر در ترکیب تیمش را نداشت. پس از یک ساعت، بالاخره دی‌ماریا جای خود را به ته‌وز داد و جراردو مارتینو، سرمربی آرژانتین در مورد دی‌ماریا گفت که ضربه ی شدیدی به پایش وارد شده است.

او گفت:” کمی پوست پایش رفته است. ضربه ی شدیدی به او خورد. فکر نمی‌کنم مصدومیت جدی باشد. باید تست‌ای پزشکی انجام شود و بعد از آن تصمیم گیری کنیم. فکر نمی‌کنم جدی باشد.”

لیست مصدومین یونایتد بسیار بلندبالا شده است. فان خال که از نزدیک بازی را تماشا می‌کرد، مسلما عصبانی و مضطرب بوده است. داوید دخه‌آ، دیلی بلیند، مایکل کریک، فیل جونز، رادامل فالکائو، جانی ایوانز و مارکوس روخو، بازیکنان یونایتد هستند که به دلیل مصدومیت نمی‌توانند به میدان بروند.

 
 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news