وبلاگستان

آرشیو

به دلیل آزادی بسیاری از شهرها توسط نیروهای نظامی و امنیتی، تروریست‌های داعش احساس خطر کرده و جهت آماده‌سازی برای فرار به خارج از عراق، اقدام به فروش دارایی‌های خود کردند.

بصیر، به دلیل آزادی بسیاری از شهرها توسط نیروهای نظامی و امنیتی، تروریست‌های داعش احساس خطر کرده و جهت آماده‌سازی برای فرار به خارج از عراق، اقدام به فروش دارایی‌های خود کردند.


روزنامه عراقی الصباح نوشت: عملیات موفقیت‌آمیز نیروهای نظامی و امنیتی، آزادی شهرها و همچنین آموزش ۴۵۰ نیروی گردان الصحوه برای مبارزه با داعش، باعث فرار دسته‌جمعی و عقب‌نشینی تروریست‌ها از برخی مناطق شد.

یکی از مسئولان امنیتی تصریح کرد: تروریست‌های داعش بعد از آزادی پالایشگاه بزرگ بیجی و مشاهده شکست بزرگشان، عرصه را بر خود تنگ دیده و جهت آماده‌سازی برای فرار از عراق؛ دارایی‌ها و منازل خود را به معرض فروش گذاشتند.

«حمد النامس»، رئیس پلیس صلاح‌الدین تاکید کرد: نیروهای هوایی ارتش با هماهنگی بخش اطلاعات نظامی در هجوم به یکی از قرارگاه‌های داعش ۲۰ تروریست را کشتند.

از سوی دیگر نیروهای امنیتی با همکاری گروه‌های داوطلب به بزرگ‌ترین دخیره اسلحه داعش در سد العظیم استان دیاله حمله کرده و آن را تصرف کردند.

 

 

 

بلاغ

کد خبر: 47483

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۲۸ آبان ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید