امروز : چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸ - ۱۹:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مازندران برای اکران شیار ۱۴۳ بسیج می‌شود

بصیر، علیرضا یونسی بعد از ظهر امروز در نشست با اعضای ستاد اکران فیلم شیار ۱۴۳ در استانداری مازندران، اظهار داشت: فیلم شیار ۱۴۳ ارزش‌ها و فضیلت‌های ایمانی و اخلاقی را تقویت می‌کند. وی با اشاره به اینکه این فیلم در همه شهرهای مازندران که دارای سالن سینما هستند باید اکران شود، افزود: شهرهایی هم که […]

بصیر، علیرضا یونسی بعد از ظهر امروز در نشست با اعضای ستاد اکران فیلم شیار ۱۴۳ در استانداری مازندران، اظهار داشت: فیلم شیار ۱۴۳ ارزش‌ها و فضیلت‌های ایمانی و اخلاقی را تقویت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه این فیلم در همه شهرهای مازندران که دارای سالن سینما هستند باید اکران شود، افزود: شهرهایی هم که سالن سینما ندارند، فضایی فراهم شود تا مردم بتوانند از تماشای این فیلم بهره ببرند.

یونسی با بیان اینکه در اجرای جشنواره یاس، فیلم‌ها در اغلب شهرها اکران شدند، تصریح‌ کرد: در شهرهایی که سالن سینما نداشتیم در سواحل آزاد سینما تشکیل دادیم تا مردم از فضای فرهنگی به وجود آمده استفاده کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه چنانچه نیاز به امکانات ویِژه‌ای برای اکران در شهرهای بدون سینما است، آماده همکاری هستیم، گفت: این فیلم به دلیل ارزشی بودن می‌تواند حتی در مساجد و تکایا هم اکران شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه دفاع مقدس، دریای بیکرانی از فضیلت‌ها و ارزش‌های اخلاقی، انسانی و اسلامی است، ادامه‌ داد: فیلم شیار ۱۴۳ هم به سهم خود، قطره‌ای از دریای بیکران فضیلت‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس را به نمایش می‌گذارد.

وی با اشاره به اینکه در اکران فیلم شیار ۱۴۳ از هیچ همکاری دریغ نمی‌کنیم، تصریح‌ کرد: سراسر استان برای اکران این فیلم، بسیج می‌شود.

یونسی با بیان اینکه مازندران در طول تاریخ، مشاهیر زیادی داشته است، افزود: چهره‌های ارزشمند فرهنگی در استان داریم اما از نظر مکان فرهنگی دچار کمبود هستیم.

به گزارش فارس، اکران فیلم شیار۱۴۳ از شب گذشته در سینما سپهر ساری آغاز شده است.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news