امروز : چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸ - ۱۹:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مانعی بزرگ در راه بازگشت نانی به‌منچستر

بصیر، یکی از اعضای باشگاه اسپورتینگ لیسبون در خصوص علاقمندی منچستر یونایتد برای بازگشت نانی به این تیم به روزنامه پرتغالی «رکورد» گفت: بندی در قرارداد نانی برای جدایی از اسپورتینگ در ماه ژانویه ۲۰۱۵ وجود ندارد و ما هم علاقه‌ای برای مذاکره با شیاطین سرخ برای بازگشت وی به اولدترافورد در نیم‌ فصل نداریم. نانی […]

بصیر، یکی از اعضای باشگاه اسپورتینگ لیسبون در خصوص علاقمندی منچستر یونایتد برای بازگشت نانی به این تیم به روزنامه پرتغالی «رکورد» گفت: بندی در قرارداد نانی برای جدایی از اسپورتینگ در ماه ژانویه ۲۰۱۵ وجود ندارد و ما هم علاقه‌ای برای مذاکره با شیاطین سرخ برای بازگشت وی به اولدترافورد در نیم‌ فصل نداریم.


نانی هم پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) پرتغال برابر آرژانتین در دیدار دوستانه در اولدترافورد در پاسخ به این پرسش که آیا این احتمال بازگشت شما در پنجره نقل‌و‌انتقالات زمستانی به جمع سرخپوشان منچستر وجود دارد؟ گفت: نمی‌دانم، باید ببینیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد ولی نمی‌توانم به این پرسش شما به طور قطع پاسخ منفی بدهم.

باشگاه منچستر یونایتد در نقل‌و‌انتقالات تابستانی ۲۰۱۴ پذیرفت مارکوس روخو آرژانتینی را در ازای ۲۰ میلیون یورو از اسپورتینگ لیسبون به خدمت بگیرد و در کنارش نانی را به مدت یک فصل به طور قرضی به این تیم پرتغالی بدهد.

 

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news