وبلاگستان

آرشیو

فرمانده 8 سال دفاع مقدس در گفتگو با بصیر مطرح کرد

فرمانده 8 سال دفاع مقدس با بیان اینکه نیروهای بسیجی و مردمی کشور با اقتدار در مقابله با حرکت های استکباری مبارزه کنند، گفت: نتیجه مذاکرات هسته ای پیروزی نظام است.

بصیر، ولی‌الله نانواکناری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما در حاشیه برگزاری رزمایش الی‌بیت‌المقدس در شهرستان فریدونکنار، با بیان این مطلب، اظهار داشت: تهدیدی را که امروز احساس می کنیم، غرب مدت‌ها است که علیه ما به وجود آورده و هر روز نیز این تهدیدات را بیشتر می کند.

وی تصریح کرد: آنها به این نتیجه رسیدند که باید این تهدیدات را بیشتر کنند تا به هدف مدنظر خود برسند اما ما برای برون‌رفت در این مبارزه باید در زمینه سیاسی خود را آماده کنیم و در داخل نیز نیروهای بسیجی با اقتدار، عزت خود را حفظ کنند چرا که اگر در مذاکره با آنها در موضع ضعف قرار بگیریم آنها امتیاز های بیشتری می گیرند.

این یادگار دفاع مقدس در ادامه اذعان داشت: امروز باید هم در زمینه مسائل سیاسی مقتدارانه وارد شویم و هم نیروهای بسیجی و مردمی ما با اقتدار در مقابله با این حرکت های استکباری با استقامت مبارزه کنند.

نانواکناری همچنین خاطرنشان کرد: باید این دو موضوع با هم باشند و مردم و بسیج اقتدار خود را بالا ببرند تا در این نبرد مذاکره به موفقیت برسیم.

فرمانده ۸ سال دفاع مقدس با بیان اینکه اگر توافق به ثمر بنشیند چون آنها مدعی بودند که شما را در تحریم به شکست می کشیم و نتوانستند آن کار را انجام دهند شکست قطعا با آنها است، گفت: در واقع اگر آنها نتوانند در تحریم موفق شوند شکست با آنها است، حتی نتیجه بازی برد- برد هم نیست بلکه برد قطعا با ما است.

 

وی در پایان تاکید کرد: برد در این مذاکره یعنی اینکه ما در این مذاکره سیاسی آنچه که در توانمندی نظام است را به دست آوریم.

کد خبر: 47687

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۳۰ آبان ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید