وبلاگستان

آرشیو

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به ورود موج جدید بارشی به کشور، گفت: به همین سبب فردا در تهران شاهد بارش پراکنده باران همراه با رگبار و رعد و برق خواهیم بود.

بصیر،  فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و اظهار داشت: از اواخر وقت امروز یک سامانه بارشی جدید از سمت نوار غربی وارد کشور می‌شود و بر همین اساس بارندگی‌ها در برخی مناطق کشور آغاز می‌شود.


کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه افزود: با ورود این موج بارشی به تدریج ناپایداری‌های جوی در کلانشهر تهران آغاز خواهد شد به طوری‌که روز آینده و در برخی ساعات شاهد بارش پراکنده همراه با رگبار و رعد و برق در تهران خواهیم شد.

وی با بیان اینکه آسمان تهران امروز در پاره‌ای از نقاط شاهد غبار محلی خواهد داشت، ابراز داشت: بیشینه دمای هوای امروز و فردای این کلانشهر به ترتیب ۱۶ و ۱۴ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود و کمینه دمای هوای صبح فردای تهران ۷درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

گودرزی با بیان اینکه دمای هوای تهران در روز آینده دو درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد، گفت: ناپایداری‌های جوی از امروز در تهران آغاز می‌شود و طی روز یکشنبه هفته پیش‌رو نیز انتظار می‌رود بارش پراکنده باران در این کلانشهر رخ دهد ضمن آنکه در ارتفاعات پایتخت شاهد بارش برف باشیم.

 

 

 

بلاغ

کد خبر: 47763

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۳۰ آبان ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید