امروز : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بسیجیان در دفاع از حریم کشور همواره پیش‌ قدم هستند

به گزارش بصیر، حجت الاسلام نجار فیروزجایی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، اظهار داشت: بسیجیان در دفاع از حریم کشور همواره پیش‌ قدم هستند. وی تصریح کرد: بسیج از زمان فرمان امام تا کنون از نیروهای پیشرویی است که در صحنه های انقلاب  و در زمینه هایی چون فرهنگی، […]

به گزارش بصیر، حجت الاسلام نجار فیروزجایی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، اظهار داشت: بسیجیان در دفاع از حریم کشور همواره پیش‌ قدم هستند.

وی تصریح کرد: بسیج از زمان فرمان امام تا کنون از نیروهای پیشرویی است که در صحنه های انقلاب  و در زمینه هایی چون فرهنگی، دینی، اعتقادی و اقتصادی حضور داشت.

نماینده ولی فقیه سپاه فریدونکنار  ادامه داد: در دفاع از حریم کشور در ۸ سال دفاع مقدس بسیج کارنامه خوبی از خود به جای گذاشته است.

نجار افزود: امروز بسیج بحث جنگ نرم را سرلوحه کار خود قرار داده و در برابر ناتو فرهنگی دشمن ایستاده و تا به امروز در این قسمت نیز موفق عمل کرده است.

وی با بیان اینکه مهمترین ویژگی بسیج ولایت مداری و بصیرت است، گفت: در مسائل سیاسی نیز باید یک بسیجی با بصیرت و بینش وارد صحنه های عملیاتی شود و گوش به فرمان ولایت باشد.

 

نماینده ولی فقیه سپاه فریدونکنار در پایان خاطرنشان کرد: بسیج در بحث اقتصاد مقاومتی بهتر از سایر ارگان ها ورود پیدا کرده است اما به صورت آرمانی نیست و باید بیشتر تلاش شود تا با قدرت بیشتری در این زمینه ورود پیدا کند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news