امروز : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ - ۲۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خلا قانونی در مبارزه با زمین خواری مشهود است/ لزوم برخورد جدی با زمین خواران

بصیر، حجت الله عصمتی در جلسه ستاد ویژه پیشگیری و مقابله با زمین خواری فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج،اظهار داشت: بسیج نظام و انقلاب را بیمه کرد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف اصلی آن است.  وی با اشاره به برگزاری همایش ۵ آذر در مصلی قدس […]

بصیر، حجت الله عصمتی در جلسه ستاد ویژه پیشگیری و مقابله با زمین خواری فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج،اظهار داشت: بسیج نظام و انقلاب را بیمه کرد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف اصلی آن است.

 وی با اشاره به برگزاری همایش ۵ آذر در مصلی قدس فریدونکنار، تصریح کرد: از همه مدیران و مسئولان شهرستان می خواهیم در این هفته بیشترین همکاری را با این نهاد انقلابی داشته باشند.

 سرپرست فرمانداری فریدونکنار در ادامه با اشاره به اهمیت تشکیل جلسه ستاد ویژه مبارزه با زمین خواری در این شهرستان،اذعان داشت: زمین خواری یکی از پدیده های شوم در بحث اقتصادی است که متاسفانه منفعت آن کمتر از تهیه و فروش مواد مخدر نیست.

عصمتی با بیان اینکه زمین تضمین کننده امنیت غذایی جامعه است، افزود: متاسفانه به دلیل اینکه در بحث زمین خواری خلا قانونی داریم و درآمد در آن نیز بسیار بالا و هنگفت است مراجعه افراد به سمت آن افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه جعل سند، فروش، تصرف و تغییر کاربری غیرمجاز از جرائم این پدیده شوم است، گفت: دستگاه های خدمات رسان نباید به این افراد مجوز بدهند و باید این دستگاه ها به طور جدی در این زمینه ورود پیدا کنند تا زمین خواری در فریدونکنار از بین برود.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار با تاکید بر اینکه یکی از راه های اساسی صیانت از زمین خواری، استفاده از ظرفیت های مردمی است، گفت: هر کجا مردم در کمک به نظام و دولت ورود پیدا کردند توانستیم در آن موضوع موفق عمل کنیم و بنابراین استفاده از ظرفیت های مردمی مهم و اساسی است.

 

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news