امروز : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری بیوۀ سیاه پس از کشتن شش شوهر +عکس

بصیر، “شیساکو کاکی” ۶۷ ساله، شوهر ششم خود را که ۷۵ سال داشت فقط دو ماه بعد از ازدواج و در دسامبر سال گذشته به قتل رساند و پزشکی قانونی مقادیری ماده سمی سیانید در خون وی پیدا کردند. این زن ژاپنی که در روزنامه ها به “بیوه سیاه” معروف شده، از ثروتی که طی ازدواجهای […]

بصیر، “شیساکو کاکی” ۶۷ ساله، شوهر ششم خود را که ۷۵ سال داشت فقط دو ماه بعد از ازدواج و در دسامبر سال گذشته به قتل رساند و پزشکی قانونی مقادیری ماده سمی سیانید در خون وی پیدا کردند.

این زن ژاپنی که در روزنامه ها به “بیوه سیاه” معروف شده، از ثروتی که طی ازدواجهای پیاپی در طول ۲۰ سال به وی رسیده، اکنون سرمایه ای ۸۰۰ میلیون ینی دارد.

دستگیری بیوۀ سیاه پس از کشتن شش شوهر! + عکس

همسر اول شیساکو کاکی در سال ۱۹۹۴ همسر دوم و سوم در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ از دنیا رفتند. همسر چهارم به دلیل ابتلا به سرطان و همسر پنجم در سال ۲۰۱۲ در تصادف موتور سیکلت کشته شد.

دستگیری بیوۀ سیاه پس از کشتن شش شوهر! + عکس

هرچند پزشکی قانونی وجود سیانید را در خون همسر پنجم تایید کرد اما شیساکو کاکی مورد اتهام واقع نشد تا آن که همسر ششم پس از شام مشترک با بیوه سیاه به زمین افتاد و از دنیا رفت.

این بیوه ژاپنی در گفت و گو با روزنامه ها خود را از اتهام مبرا دانسته و تاکید کرد او “یک بی گناه است که مرگ تعقیبش می کند”!

 
 
صدخبر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news