امروز : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ - ۲۲:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان سرشماری در ۲۴ روستای فریدونکنار

بصیر، حسن رزاقی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما، اظهار داشت: در تاریخ مدنظر سرشماری، جهاد کشاورزی فریدونکنار با به کار‌گیری ۹نفر آمارگیر، ۲ کارشناس فنی و یک معاون فنی بخ ریاست فرماندار شهرستان به عنوان رئیس ستاد سرشماری و دبیری مدیر جهاد کشاورزی کار خود را در ۲۴ روستا و شهر فریدونکنار، آغاز شد. […]

بصیر، حسن رزاقی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما، اظهار داشت: در تاریخ مدنظر سرشماری، جهاد کشاورزی فریدونکنار با به کار‌گیری ۹نفر آمارگیر، ۲ کارشناس فنی و یک معاون فنی بخ ریاست فرماندار شهرستان به عنوان رئیس ستاد سرشماری و دبیری مدیر جهاد کشاورزی کار خود را در ۲۴ روستا و شهر فریدونکنار، آغاز شد.

وی تصریح کرد: خدا را شاکریم در موعد تعیین شده این اطلاعات از واحد های مختلف بخش کشاورزی اخذ و به ستاد سرشماری کشور ارائه شد.

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار ادامه داد: در همین راستا عملیات بازشماری از آمارهای اخذ شده نیز از تاریخ ۲۸ آبان ماه به مدت ۱۰ روز با به کارگیری یک نفر آمارگیر و یک نفر کارشناس فنی در روستای کوچک بیشه محله آغاز گردید.

 

رزاقی در پایان خاطرنشان کرد: آمارهای ارائه شده در ماه های آینده از سوی مرکز آمار ایران جمع بندی و نتایج آن به مرکز برنامه ریزی و اجرایی کشور ارائه می شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news