وبلاگستان

آرشیو

دوری از حاشیه سازی و توجه شش دانگ به کار و خدمت به مردم، ایجاب می کند تا از انتصاب های مسئله دار که این روزها از مخابرات مازندران به گوش می رسد، پرهیز شود.

بصیر،  بر اساس اخبار دریافتی، مخابرات استان مازندران دستخوش انتصاب در جایگاه‌های جدید است که در صورت صحت، این دستگاه تخصصی و خدماتی را دچار سیاست بازی عناصر متهم به اختلاس و شیفتگان پست و مقام می کند.


با ادغام معاونت‌ها و ایجاد معاونت های جدید در شرکت مخابرات مازندران، چند نفری سخت به تکاپو افتاده اند تا بتوانند از پست مدیرعاملی تا معاونت های جدید را از آن خود کنند، ضمن آنکه اشغال عضویت هئیت مدیره این شرکت نیز مورد تلاش جدی آنان است.

به طور قطع، دستگاه فوق العاده حساس مخابرات باید به دور از دسترسی فرصت‌طلبان باشد که برای رسیدن به جاه و مقام حاضرند هر روز به رنگی در آیند و متناسب با شرایط، پوست اندازی کنند.

آنانی که دارای پیشینه سو مالی و متهم به اختلاس با سابقه زندانی دارند، حتی اگر به ذهنیت منفی عموم از این متهمان توجه هم نشود، به هیچ وجه به مصلحت اجتماعی و داخلی آن سیستم نیست که این گروه از افراد را در جایگاه‌های حساس مسئولیتی، آن هم در مخابرات استان مازندران که دارای رتبه و اعتبار ممتازی در کشور است، منصوب کنند.

در این میان، مسئولیت استاندار مازندران و معاونان مربوطه ایشان در خور انتظار جامعه است.

 

 

بلاغ

کد خبر: 47957

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۰۲ آذر ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید