امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

باز پس گیریزمین های تصرف شده از دست زمین خواران و سود جویان/۱۰هکتار از اراضی ملی آمل آزاد شد

بصیر، سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم  گفت:حکم خلع ید و آزاد سازی ۱۰ هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در روستای زیارو اجرا شد. وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به موقعیت شهرستان آمل و قرار گرفتن در مسیر تردد هموطنان از استان تهران به استان های شمالی کشور و وجود منابع طبیعی […]

بصیر، سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم  گفت:حکم خلع ید و آزاد سازی ۱۰ هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در روستای زیارو اجرا شد.

وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به موقعیت شهرستان آمل و قرار گرفتن در مسیر تردد هموطنان از استان تهران به استان های شمالی کشور و وجود منابع طبیعی ارزشمند، همواره سودجویان درصدد تبدیل اراضی ملی و طبیعی روستاهای این شهرستان هستند.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: روستای زیارو یکی از مناطق مورد توجه سودجویان است که این افراد با تغییر کاربری و انجام ساخت و ساز های غیر مجاز چهره طبیعی این روستا را خراب کردند.

گنجیان در راستای حفظ بیت المال و بازگشت اراضی تصرف شده گفت و بیان داشت: با هماهنگی و حضور نماینده دادستانی، جهاد کشاورزی، نیروی انتظامی، حکم صادره از سوی مرجع قضایی و تخریب بنا های غیر مجاز در اراضی منابع طبیعی، ۱۰ هکتار از زمین های تصرف شده از دست زمین خواران و سود جویان باز پس گرفته شد.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news