وبلاگستان

آرشیو

فرمانده انتظامی آمل در راستای حفظ بیت المال و بازگشت اراضی تصرف شده گفت و بیان داشت: با تخریب بنا های غیر مجاز در اراضی منابع طبیعی، ۱۰ هکتار از زمین های تصرف شده از دست زمین خواران و سود جویان باز پس گرفته شد.

بصیر، سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم  گفت:حکم خلع ید و آزاد سازی ۱۰ هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در روستای زیارو اجرا شد.

وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به موقعیت شهرستان آمل و قرار گرفتن در مسیر تردد هموطنان از استان تهران به استان های شمالی کشور و وجود منابع طبیعی ارزشمند، همواره سودجویان درصدد تبدیل اراضی ملی و طبیعی روستاهای این شهرستان هستند.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: روستای زیارو یکی از مناطق مورد توجه سودجویان است که این افراد با تغییر کاربری و انجام ساخت و ساز های غیر مجاز چهره طبیعی این روستا را خراب کردند.

گنجیان در راستای حفظ بیت المال و بازگشت اراضی تصرف شده گفت و بیان داشت: با هماهنگی و حضور نماینده دادستانی، جهاد کشاورزی، نیروی انتظامی، حکم صادره از سوی مرجع قضایی و تخریب بنا های غیر مجاز در اراضی منابع طبیعی، ۱۰ هکتار از زمین های تصرف شده از دست زمین خواران و سود جویان باز پس گرفته شد.

 

 

بلاغ

کد خبر: 48105

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۰۴ آذر ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید