امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تازه‌ترین بهانه برای درگیری وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال

بصیر، چندی پیش و پس از برکناری نلو وینگادا، حبیب کاشانی مذاکرات خود را با زلاتکو کرانچار آغاز کرد و با توجه به رابطه‌ای که از دوران حضور این مربی در پرسپولیس با او داشت، خیلی زود نظر مساعد کرانچار را جلب کرد. این مذاکرات در قطر انجام شد و کاشانی پس از بازگشت به تهران […]

بصیر، چندی پیش و پس از برکناری نلو وینگادا، حبیب کاشانی مذاکرات خود را با زلاتکو کرانچار آغاز کرد و با توجه به رابطه‌ای که از دوران حضور این مربی در پرسپولیس با او داشت، خیلی زود نظر مساعد کرانچار را جلب کرد. این مذاکرات در قطر انجام شد و کاشانی پس از بازگشت به تهران گزارش مربوط به این موضوع را به هیئت رئیسه فدراسیون ارائه کرد و در آن جلسه نیز اعضای هیئت رئیسه موافقت خود را با این موضوع اعلام کردند و به دنبال این بود که کفاشیان از حضور این مربی در تیم امید خبر داد.


چند روز بعد اما کفاشیان در اظهارنظری متفاوت گفت که حضور کرانچار در تیم امید هنوز قطعی نشده است. بعد از این ماجرا بحث تایید حضور مربیان خارجی در ورزش از سوی وزارت ورزش و جوانان مطرح و امروز نیز این نکته به صراحت از سوی وزارت ورزش اعلام شد. همه اتفاقات در حالی رخ داد که کرانچار تا پایان هفته جاری به مسئولان فدراسیون فوتبال فرصت داده تا امور مربوط به قراردادش را نهایی کنند اما هنوز اتفاقی در این زمینه رخ نداده است.

در این میان گفته می‌شود وزارت ورزش و جوانان که مشکلات زیادی با فدراسیون فوتبال دارد، مانع عقد قرارداد با این مربی شده و شنیده می‌شود مسئولان این وزارتخانه به فدراسیون‌نشین‌ها پیغام دادند که حضور این مربی را به تاخیر بیندازند.

سکوت مسئولان فدراسیون فوتبال بر این شایعات دامن زده و حبیب کاشانی نیز که از سوی فدراسیون مامور مذاکره با کرانچار به عنوان مدیر تیم فوتبال امید ایران بود، نیز اکنون نمی‌داند باید چه راهی را در پیش بگیرد.

به نظر می‌رسد کرانچار تازه‌ترین بهانه اختلافی است که از مدت‌ها پیش میان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به وجود آمده است.

کرانچار پیشنهادهای دیگری از جمله پیشنهاد حضور در پیکان را دارد و ممکن است این اتلاف وقت در نهایت به ضرر فوتبال ایران شده و دود این اختلافات به چشم تیم امید برود.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news