امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زوج های جوان در تیررس مبلغان مسیحی

بصیر، هدف مسیحیت در تبلیغ، جذب مسلمانان است و در کشور ما نیز برنامه‌های جذاب، آماده‌سازی سخنران‌های توانمند، تبلیغ آزادی‌های مفرط و سایر برنامه خاص برای جذب جوانان از سوی این جریان انجام می گیرد.   روش عضو‌گیری در مسیحیت نیز به صورت هرمی است و افرادی که جذب می‌شوند خود به تبلیغ می‌پردازند. این در […]

بصیر، هدف مسیحیت در تبلیغ، جذب مسلمانان است و در کشور ما نیز برنامه‌های جذاب، آماده‌سازی سخنران‌های توانمند، تبلیغ آزادی‌های مفرط و سایر برنامه خاص برای جذب جوانان از سوی این جریان انجام می گیرد.

 

روش عضو‌گیری در مسیحیت نیز به صورت هرمی است و افرادی که جذب می‌شوند خود به تبلیغ می‌پردازند. این در حالی است که افرادی که به مسیحیت می‌پیوندند از حداقل اطلاعات عقیدتی برخوردارند و تنها به صورت خودکار، به تکرار آموزه‌ها می‌پردازند.

 

در این باره اما شنیده می شود شاخه ای از دین مسیحیت در ایران به برگزاری نشست های خانگی مسیحیت تبشیری در استان های اصفهان، گیلان و تهران با حضور زوج های جوان و به صورت خانوادگی روی آورده است.

 

روش‌های جذب در مسیحیت تبشیری به دو دسته کلی تقسیم می‌شود که عبارتند از دیداری و شنیداری و تبلیغ مستقیم. در این بین سازمان‌های تبلیغات مسیحیت با تشکیل گروه‌های متعدد در کشور با انجام تبلیغات به صورت تخصصی علیه اقشار و گروه‌های سنی مختلف جامعه به خصوص ۱۸ تا ۲۰ سال و ۲۰ تا ۲۵ سال به جذب می‌پردازند و این بار به جمع خانواده ها به خصوص زوج های جوان روی آورده است.

 

یکی دیگر از فعالیت گروه‌های تبشیری برای جذب جوانان ایرانی، دادن وعده پناهندگی به آنان در صوت پذیرش آیین مسیحیت است، موضوعی که به صورت رسمی در ادارات مهاجرت سه کشور اروپایی در دستور کار قرار گرفته است و با نظارت کشیشانی از کلیسا اجرا می‌شود.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news