امروز : پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تبعیت از ولایت مهمترین ویژگی بسیج

به گزارش بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در مراسم صبحگاه مشترک دانش‌آموزی در مدرسه نمونه‌دولتی خوارزمی با اشاره به اهمیت و ارزش بسیج اظهار داشت: بسیج ریشه‌دارترین سازمان مردم نهاد در ایران است، چرا که ما معتقدیم بذر تشکیل بسیج در سال ۱۳۴۲ همزمان با تبعید حضرت امام خمینی (ره)پاشیده شد. وی در ادامه، با بیان فلسفه […]

به گزارش بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در مراسم صبحگاه مشترک دانش‌آموزی در مدرسه نمونه‌دولتی خوارزمی با اشاره به اهمیت و ارزش بسیج اظهار داشت: بسیج ریشه‌دارترین سازمان مردم نهاد در ایران است، چرا که ما معتقدیم بذر تشکیل بسیج در سال ۱۳۴۲ همزمان با تبعید حضرت امام خمینی (ره)پاشیده شد.

وی در ادامه، با بیان فلسفه تشکیل بسیج، تصریح کرد: این قشر مردمی تا دیروز در صحنه جنگ و دفاع نظامی از مملکت حضور داشت و امروزه در تمامی صحنه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در جامعه ما حضور پررنگ و تأثیرگذاری دارد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با اشاره به تهدیدات دشمنان در قالب جنگ‌نرم خاطر نشان  کرد: وظیفه بسیج امروز بسیار سنگین‌تر شده و غیر از تحصیل و تهذیب باید سه اصل حفظ اتحاد ملی، رهروی از ولایت و نظم در همه امور زندگی را مدنظر کارهای خود قرار دهد.

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news