امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دانشگاه آزاد در عراق تأسیس می‌شود

بصیر، حمید میرزاده شامگاه پنجشنبه در دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با آیت‌الله العظمی جوادی آملی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی امروز به یک مجموعه‌ای تبدیل شده که حرکت بزرگی در زمینه توسعه علمی، پژوهشی و فرهنگی انجام داده است. وی دانشگاه آزاد اسلامی را از بزرگترین دانشگاه های حضوری جهان دانست و از تاسیس شعبه […]

بصیر، حمید میرزاده شامگاه پنجشنبه در دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با آیت‌الله العظمی جوادی آملی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی امروز به یک مجموعه‌ای تبدیل شده که حرکت بزرگی در زمینه توسعه علمی، پژوهشی و فرهنگی انجام داده است.


وی دانشگاه آزاد اسلامی را از بزرگترین دانشگاه های حضوری جهان دانست و از تاسیس شعبه دانشگاه آزاد اسلامی عراق در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

وی افزود: یک میلیون و ۷۰۰ هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند، این دانشگاه دارای ۲۰۰ رشته تحصیلی از کاردانی تا دکتراست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بیش از ۳۰ هزار استاد به عنوان هیئت علمی تمام وقت و ۲۸ هزار نفر به عنوان هیئت علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول تدریس هستند.

به گفته میرزاده ۵۰ درصد فارغ التحصیلان کشور از دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

وی تاکید کرد: از هر سه خانوار ایرانی یک نفر به عنوان دانشجو، کارمند، استاد و… به دانشگاه آزاد وصل است و این دانشگاه شجره طیبه‌ای شده که از دستاوردهای جمهوری اسلامی محسوب می‌شود.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news