امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

صعود کوهنوردان فریدونکناری به قله ۳۳۰۰ متری

به گزارش بصیر، قهرمان کلیج در گفت‌و‌گو اختصاصی با خبرنگار ما با تشریح عملکرد این اداره در هفته بسیج، اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج، از مدیریت و کادر فنی باشگاه فرابرتر فریدونکنار تجلیل کردیم. وی تصریح کرد: در این هفته به همراه تعدادی از مسئولان و کارشناسان ورزشی، از خانواده شهید عزیززاده دیدار کردیم.  […]

به گزارش بصیر، قهرمان کلیج در گفت‌و‌گو اختصاصی با خبرنگار ما با تشریح عملکرد این اداره در هفته بسیج، اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج، از مدیریت و کادر فنی باشگاه فرابرتر فریدونکنار تجلیل کردیم.

وی تصریح کرد: در این هفته به همراه تعدادی از مسئولان و کارشناسان ورزشی، از خانواده شهید عزیززاده دیدار کردیم

رئیس اداره ورزش فریدونکنار در ادامه با بیان اینکه گروه کوهنوردی عبرت این شهرستان به سرپرستی علی نجات‌بخش به قله  ۳۳۰۰ متری تیرستاق چمستان نور صعود کردند، اذعان داشت: گفتنی است ۲۰ نفر در این صعود شرکت کردند.

کلیج از حضور کارکنان اداره و هیات های ورزشی در نمازجمعه فریدونکنار خبر داد و یادآور شد: ورزشکاران بسیجی فریدونکناری در همایش بزرگ ۵ آذر در مصلی قدس این شهرستان در تجمع شکوه و پایداری شرکت کردند.  
وی در پایان گفت: به مناسبت این هفته نرمش صبحگاهی  هیات های ورزشی و روسای ادارات در سالن ورزشی شهدا فریدونکنار برگزار شد.

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news