امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۹ - ۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصاویر دلخراش از زنی که پلیس در تظاهرات چشم چپش را درآورد

بصیر، پس از اعلام رأی هیئت منصفه شهر فرگوسن بار دیگر صحنه ناآرامی‌های شدیدی شده و این اعتراضات به سایر شهرهای آمریکا نیز کشیده شده است و شمار معترضان به تصمیم دادگاه  بیشتر و بیشتر می‌شود. این تظاهرات که از “فلوریدا” تا “واشنگتون” و از “نیو یورک” تا “تگزاز” کشیده شده است ، مردمی را به خیابان […]

بصیر، پس از اعلام رأی هیئت منصفه شهر فرگوسن بار دیگر صحنه ناآرامی‌های شدیدی شده و این اعتراضات به سایر شهرهای آمریکا نیز کشیده شده است و شمار معترضان به تصمیم دادگاه  بیشتر و بیشتر می‌شود. این تظاهرات که از “فلوریدا” تا “واشنگتون” و از “نیو یورک” تا “تگزاز” کشیده شده است ، مردمی را به خیابان ها کشیده است که معترض ناعدالتی ها و نابرابری بین اقوام و نژادهای مختلف هستند.

در این بین ساعاتی پیش در یکی از اعتراضات خیابانی پلیس با شلیک گلوله ای به سمت یکی از ماشین ها باعث شد شیشه ماشین خورد وتکه های آن به صورت زن سیاه پوست بپاشد و متاسفانه چشم چپش آسیب شدیدی ببیند.
“دورنلا کانر” که از قضا باردار نیز بوده است درون ماشین خود به همراه همسرش “دی انجلاس لی” در منطقه ای به نام “هال فری” در بین تظاهر کنندگان بودند که این اتفاق برایشان پیش آمد.

/// لحظه به لحظه با فرگوسن / زنی که پلیس در تظاهرات چشم چپش را درآورد.


بعد از انتقال وی به بیمارستان، دکترها که نتوانستند برای وی کاری انجام بدهند مجبور به تخلیه چشم چپ وی شده اند.

لحظه به لحظه با فرگوسن/ تصاویر دلخراش از زنی که پلیس در تظاهرات چشم چپش را درآورد
لحظه به لحظه با فرگوسن/ تصاویر دلخراش از زنی که پلیس در تظاهرات چشم چپش را درآورد
 
 
تیتر یک

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news