وبلاگستان

آرشیو

مسئول اداره امنیت ولایت فاریاب با اشاره به شگردهای تازه عملیاتی مخالفان مسلح دولت گفت: نیروهای امنیتی ولایت فاریاب روز گذشته یک پرنده حامل دستگاه دیجیتالی و مواد منفجره را شناسایی کردند.

بصیر، «سید آقا اندرابی» مسئول اداره امنیت ولایت فاریاب در شمال افغانستان با اشاره به این که مخالفان مسلح دولت و حامیان خارجی آنها می‌خواهند با استفاده از هر راه و هر ابزاری به نیروهای امنیتی افغان آسیب برسانند، اظهار داشت: نیروهای امنیتی ولایت فاریاب حوالی ساعت ۸ صبح روز گذشته یک پرنده حامل دستگاه دیجیتالی و مواد منفجره را شناسایی کردند که در مسیر منطقه «دولت آباد» و «شیرین تگاب» این ولایت در حال پرواز بود.

وی افزود: نیروهای امنیتی افغان پس از نزدیک شدن به این پرنده و تشخیص این که مواد و دستگاهی را حمل می‌کند، مجبور شدند این پرنده را هدف قرار دهند که در نتیجه پرنده حامل مواد منفجره براثر انفجار این مواد، جان داد.

این مسئول امنیتی ولایت فاریاب تشریح کرد: بقایای جسد این پرنده نشان می‌دهد که در بدن این پرنده نسبتا بزرگ، دستگاه دیجیتالی کنترل از راه دور به همراه یک آنتن ارتباطی نصب شده بود.

سیدآقا در پایان خاطر نشان ساخت: این پرنده اکنون به امنیت ملی این ولایت سپرده شده تا تحقیقات بیشتری در مورد آن انجام دهد.

 
 
بلاغ

کد خبر: 48680

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۰۹ آذر ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید