وبلاگستان

آرشیو

نگرانی های بین المللی در مورد افزایش آمار خشونت پلیس بر علیه مردم آمریکا مخصوصا سیاه پوستان، سازمان ملل را برانداشته است که آمریکا را از پیمان ضدشکنجه بیرون کند.

بصیر، بر اساس اتفاقات اخیر در آمریکا از جمله خشونت پلیس، سرکوب نمودن معترضان به وضعیت اجتماعی، نژادپرستی و آزار و اذیت سیاه پوستان، در حال اتخاذ تصمیمی تاریخی است.

روزنامه آمریکایی “ایندیپندنت” با تیتر ” آمریکا به زودی از تعهد به پیمان ضد شکنجه بیرون گذاشته خواهد شد” این خبر را منتشر کرد.

لحظه به لحظه با فرگوسن(5)/ سازمان ملل: آمریکا با وضعیت موجود در حال اخراج از


در پرونده ویژه ای که برای آمریکا در روز جمعه توسط کمیته ضد شکنجه سازمان ملل باز شد عواملی از جمله خشونت پلیس، دخالت های نظامی آمریکا و زندان های این کشور، سازمان ملل را نگران کرده است.
یکی از اعضای این کمیته به نام ” الیسو برونی” از ایتالیا صراحتا اظهار داشته است که آمریکا از برخی تعهداتش نسبت به این موافقت نامه پا را فراتر گذاشته و اگر بخواهد به این مجمع مهم جهانی برگردد بایستی تغییراتی اساسی را درون خود تجربه کند.

لحظه به لحظه با فرگوسن(5)/ سازمان ملل: آمریکا با وضعیت موجود در حال اخراج از


برای مثال برخی از سلاح هایی که در تظاهرات اخیر در فرگوسن مورد استفاده پلیس قرار گرفته است به هیچ عنوان نبایستی در جنگ های شهری بر علیه مردم غیرنظامی استفاده می شد که متاسفانه این امر صورت گرفته است.
وی در انتها مجددا به افزایش نگرانی سازمان ملل در مورد اتفاقات امریکا اشاره نمود و بر پیگیری آن تاکیید کردند.

 

 

تیتر یک

کد خبر: 48645

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۰۹ آذر ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید