امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاسخ کنایه آمیز راموس به آقای خاص

بصیر، سرخیو راموس پس از پیروزی رئال مادرید مقابل مالاگا در خصوص صحبت‌های مورینیو که گفته بود فکر نمی‌کنم راموس مدرک پزشکی داشته باشد، اظهار داشت: چیزی برای گفتن درباره رئیس باشگاه سلتا ندارم (در اشاره به رئیس باشگاه سلتا که نامش کارلوس مورینیو است). وی در خصوص کسب شانزدهمین پیروزی متوالی در لیگ ادامه داد: […]

بصیر، سرخیو راموس پس از پیروزی رئال مادرید مقابل مالاگا در خصوص صحبت‌های مورینیو که گفته بود فکر نمی‌کنم راموس مدرک پزشکی داشته باشد، اظهار داشت: چیزی برای گفتن درباره رئیس باشگاه سلتا ندارم (در اشاره به رئیس باشگاه سلتا که نامش کارلوس مورینیو است).


وی در خصوص کسب شانزدهمین پیروزی متوالی در لیگ ادامه داد: شبی تاریخی بود. رکوردی بسیار مهم ثبت کردیم و این روز را به آنچلوتی و تمام کادر مربیگری تبریک می‌گویم. در مسیر درستی قرار گرفته‌ایم. هیجان زیادی در رختکن وجود داشت.

راموس خاطرنشان کرد: می‌دانستیم که بازی در این ورزشگاه به خاطر هواداران و تیم مالاگا همیشه سخت است. مالاگا تیم‌های بزرگ دیگری را هم پنچر کرده است و از دقیقه اول برای پیروزی جنگیدیم. نتیجه عادلانه بود و با خوشحالی به خانه برمی‌گردیم.

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news