امروز : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۹:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آنچلوتی:با بردن ولفسبورگ بوی قهرمانی را حس خواهیم کرد

کارلو آنچلوتی، سرمربی بایرن‌مونیخ در کنفرانس خبری تیمش پیش از بازی با ولفسبورگ در هفته سی و یکم بوندس‌لیگای یک آلمان ادعا کرد پیروزی در این بازی، بوی خوش قهرمانی در فصل جاری این رقابت‌ها را در فضای باشگاهش پخش می‌کند.  او گفت: خیلی به قهرمانی نزدیک هستیم  و می‌خواهیم هر چه سریع تر اول شدن خودمان […]

کارلو آنچلوتی، سرمربی بایرن‌مونیخ در کنفرانس خبری تیمش پیش از بازی با ولفسبورگ در هفته سی و یکم بوندس‌لیگای یک آلمان ادعا کرد پیروزی در این بازی، بوی خوش قهرمانی در فصل جاری این رقابت‌ها را در فضای باشگاهش پخش می‌کند.

 او گفت: خیلی به قهرمانی نزدیک هستیم  و می‌خواهیم هر چه سریع تر اول شدن خودمان را قطعی کنیم. برای رسیدن به این هدف لازم است  مقابل ولفسبورگ امتیاز کامل را بگیریم. در این صورت بوی قهرمانی در رختکن تیم به مشام خواهد رسید! اعتماد به نفس زیادی در کیمیش می بینم. او آماده است جای فیلیپ لام را در فصل آینده بگیرد.مارتینس، بواتنگ و آلابا با ما تمرین نکردند و باید ببینیم تا شروع بازی آماده خواهند شد یا نه.

او در ادامه افزود:بازیکنی نیست که  از سبک من ناراضی باشد پس لازم نیست شیوه مربیگری خودم را تغییر دهم و به سبک دیگری روی بیاورم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1