امروز : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دلیل اصرار کاوه رضایی برای جدایی از استقلال مشخص شد

سید رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال با تلاش‌هایی که همراه با پندار توفیقی، دبیر هیئت مدیره این باشگاه به خرج داد، مبلغ ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرد. پرداخت این پول برای یک بازیکن معنای دیگری داشت. کاوه رضایی تقریباً مبلغ پولی که در سازمان لیگ ثبت شده را دریافت کرده اما آپشن‌های […]

سید رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال با تلاش‌هایی که همراه با پندار توفیقی، دبیر هیئت مدیره این باشگاه به خرج داد، مبلغ ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرد.

پرداخت این پول برای یک بازیکن معنای دیگری داشت. کاوه رضایی تقریباً مبلغ پولی که در سازمان لیگ ثبت شده را دریافت کرده اما آپشن‌های قراردادش به او پرداخت نشده بود. افتخاری در بدو ورودش به باشگاه استقلال به این بازیکن گفته بود آپشن‌های قرارداد او به مدیران قبلی بازمی‌گردد و حاضر نیست پول زیادی به او بدهد.

همین مسئله باعث ناراحتی مهاجم استقلال شده و حتی یک بار هم به نشانه قهر اعلام کرده که پایان فصل جدا می‌شود. رضایی حتی موضوع را به علیرضا منصوریان اعلام کرد و گفت اگر آپشن‌های او پرداخت نشود، از استقلال جدا می‌شود. افتخاری هم که تحت فشار قرار گرفته بود، حاضر شد برخی از آپشن‌های قرارداد رضایی را پرداخت کند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news