امروز : جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۱۳ - ۲۳:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیباکلام: آقای عارف!چرا سایت شما به مخاطبان القا می کند که نظرات مرا جدی نگیرند؟

بصیر،صادق زیباکلام طی نامه‌ای به محمدرضا عارف سایت «امیدعارف» را مورد اعتراض قرار داد. صادق زیبا کلام در این نامه خطاب به عارف آورده است: نظربنده درخصوص آقای ناطق نوری مبنی براینکه اگر ایشان درانتخابات اسفند ماه شرکت نماینداصلاح طلبان باید مشارالیه را سرلیست شان درتهران قراردهند و نهایتا هم رای به ریاست ایشان برای […]

بصیر،صادق زیباکلام طی نامه‌ای به محمدرضا عارف سایت «امیدعارف» را مورد اعتراض قرار داد.

صادق زیبا کلام در این نامه خطاب به عارف آورده است:

نظربنده درخصوص آقای ناطق نوری مبنی براینکه اگر ایشان درانتخابات اسفند ماه شرکت نماینداصلاح طلبان باید مشارالیه را سرلیست شان درتهران قراردهند و نهایتا هم رای به ریاست ایشان برای مجلس دهم بدهند با مخالفت و اعتراضاتی در فضای مجازی روبه‌رو شد. من دلایلم را درمصاحبه مبسوطی با روزنامه آرمان(۸شهریور)تشریح کردم. درمخالفت با این نظر،سایت منتسب به جنابعالی(امیدعارف)با کمال تاسف مطالبی علیه بنده می نویسد و در آن سعی می کند به مخاطب القا کند که به اظهارنظرهای من نباید خیلی اهمیت داد چون آنها را تغییر می دهم.

بعد هم اظهار تاسف که چندان یک استاد دانشگاه چرا من باید اظهارنظرها و تحلیل هایی کنم که بعدا آنها را تغییر دهم. دو مورد هم آورده بود تا ثابت کند چرا برای نظرات من نباید ارزشی قائل شد.هردو مورد هم درخصوص جنابعالی بود.

مورداول درانتخابات ریاست جمهوری۹۲ اتفاق می افتاد که بنده در ابتدا پیش بینی کرده بودم شما پیروز می شوید اما در انتها از آقای روحانی حمایت می کنم. مورد دوم هم مشابه اولی است اما این بار پای آقای ناطق‌نوری به‌میان می آید. بنده قبلا گفته بودم که جنابعالی برکرسی ریاست مجلس دهم تکیه خواهید زد اما حالا نظرم را تغییر داده و می گویم اگر آقای ناطق نوری بیایند،اصلاح طلبان باید ایشان را سرلیست شان بکنند و ایشان را برکرسی ریاست مجلس دهم بنشانند.

سایت شما با استناد به این دوفقره به مخاطبین یادآور شده که خیلی هم من و نظراتم نباید جدی گرفت. مطالب «امیدعارف» درتحقیر من با استقبال کیهان روبه‌رو شده و فردایش همه آن مطالب را بی کم و کاست وبا وجد و سرور چاپ می کند.

آقای دکتر عارف عزیز،بنده ازتحقیرکیهان مطلقا دلخوری ندارم.من درحقیقت سهام دار«صفحه ۲»کیهان هستم و منظما سود سهامم را در«صفحه۲» آن روزنامه وزین دریافت می کنم اماواقعا توهین و تحقیر «امیدعارف» مکدر شدم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news