امروز : شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ - ۰:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فراخوان استخدامی هلال احمر در پاییز

بصیر ،دکتر سید امیر محسن ضیائی در پنجمین جلسه سومین دوره مجمع عمومی جمعیت هلال احمر با اشاره به نزدیک بودن به انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: اگر بوی مسائل سیاسی از جمعیت استشمام شود، دیگر این جمعیت مردمی نخواهد بود، لذا باید توجه داشت که به هیچ وجه از نماد، نام و امکانات […]

بصیر ،دکتر سید امیر محسن ضیائی در پنجمین جلسه سومین دوره مجمع عمومی جمعیت هلال احمر با اشاره به نزدیک بودن به انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: اگر بوی مسائل سیاسی از جمعیت استشمام شود، دیگر این جمعیت مردمی نخواهد بود، لذا باید توجه داشت که به هیچ وجه از نماد، نام و امکانات هلال احمر برای انتخابات استفاده نشود.

وی، افزود: هرگونه استفاده سیاسی از امکانات جمعیت هلال احمر، اشکال شرعی، قانونی و حقوقی خواهد داشت و در مجموع هلال احمر نباید له و یا علیه کسی فعالیت کند.
ضیائی با تاکید بر ضرورت تقویت ارتباط میان صف و ستاد، گفت: بر این اساس از مدیران ستادی درخواست شد تا حداقل سالی دو بار در هر استان حاضر شده و هم اکنون نیز جلساتی در ستاد هلال احمر با استان ها برگزار می شود، تا از این طریق مسائل و مشکلات استان ها از نزدیک بررسی و برطرف شود.
رئیس جمعیت هلال احمر، با تاکید بر ضرورت واگذاری اختیارات قابل تفویض به استان ها، اظهار کرد: معتقدیم که باید علاوه بر حفظ یکپارچگی و تمرکز مدیریتی خود در کشور به مدیران عامل هم اختیارات لازم را بدهیم تا بتوانند امورات خود را هر چه بهتر در استان ها پیش ببرند.
وی با اشاره به اینکه باید برای افزایش درآمدهای داخلی اهتمام داشت، افزود: با توجه به شرایط کشور و مشکلاتی که در جذب درآمدهای پایدار خود داریم باید راهکارهایی چون افزایش بهره وری و صرفه جویی را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.
ضرورت تعامل با نمایندگان مجلس و گروه های مرجع اجتماعی در استان ها
ضیائی خطاب به اعضای مجمع عمومی جمعیت هلال احمر، تاکید کرد: تعامل با نمایندگان مجلس از اهمیت بسیاری برخوردار است، لذا همواره به استان ها در این مورد و همچنین در زمینه حفظ ارتباط گروه های مرجع اجتماعی در استان ها، همچون روحانیون، ائمه جماعات، اساتید دانشگاه و سایر گروه های اجتماعی به منظور پیشبرد برنامه ها و جلب حمایت ها و کمک های مردمی تاکید کرده ایم.
وی همچنین با اشاره به اهمیت رواج وقف، هبه و نذورات در جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: همچنین باید در زمینه موقوفات و کمک های مردمی شفاف عمل کنیم و به خیران و واقفین نشان دهیم که عمل خیر آنها، در چه زمینه ای مورد بهره برداری قرار گرفته است، علاوه بر آن باید موقوفات را با توجه به نیت واقفین و با همکاری و هماهنگی دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استان ها، تبدیل به احسن کنیم.
شارژ انبارهای امدادی هلال احمر در حال انجام است
رئیس جمعیت هلال احمر، با اشاره به اینکه بر اساس مجوز شورای عالی برای شارژ انبارهای امدادی اقدام کرده ایم، گفت: هم اکنون این کار در حال انجام است و به زودی همه انبارها با توجه به استانداردها تجهیز خواهد شد، به علاوه تکمیل ناوگان هوایی جمعیت هلال احمر نیز در دستور کار قرار دارد تا بتوانیم هدف هر استان یک بالگرد را محقق کنیم.
وی، با بیان اینکه دیگر استخدام موردی در جمعیت هلال احمر نخواهیم داشت، تاکید کرد: از این پس همه استخدام ها بر اساس ضوابط و سوابق کارکنان صورت خواهد گرفت و تا دو ماه آینده نیز فراخوانی برای تامین نیروهای مورد نیاز با برگزاری آزمون خواهیم داشت.
ضیائی، با اشاره به اصلاح آئین نامه انتخابات در هلال احمر، عنوان کرد: این مهم در مرحله تصویب نهایی مجمع قرار دارد و یکی از وجوه تمایز آن تقارن آراء و عقاید در اصلاح آئین نامه میان شورای عالی و مجمع عمومی جمعیت هلال احمر بوده است.
شفاف

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news