امروز : شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ - ۳:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گاز پیک نیک جان ۳ نفر زنجانی را گرفت

بصیر ،مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان  گفت: بر اثر این حادثه، مرد پنجاه ساله به همراه دو فرزند پسر ۳۲ و ۲۴ ساله اش جان باختند. جواد مرادی افزود: خبر وقوع این حادثه روز چهارشنبه از سوی خانواده متوفیان به […]

بصیر ،مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان  گفت: بر اثر این حادثه، مرد پنجاه ساله به همراه دو فرزند پسر ۳۲ و ۲۴ ساله اش جان باختند.

جواد مرادی افزود: خبر وقوع این حادثه روز چهارشنبه از سوی خانواده متوفیان به اورژانش اعلام شد.
وی اظهار کرد: به علت تاخیر در گزارش حادثه، زمانی که عوامل اورژانس پایگاه های هیدج و صایین قلعه بر بالین مصدومان حاضر شدند، آنان جان باخته بودند.
مرادی افزود: این سه نفر پس از آبیاری شبانه باغ به منظور استراحت به درون کلبه می روند و بر اثر استنشاق گاز پیک نیکی جان می سپارند.
 مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: عوامل اورژانس بر حسب وظیفه و ماموریت، افراد فوت شده را به درمانگاه انتقال دادند اما پزشکان معالج نیز بر مرگ آنان مهر تایید زدند.
شهر هیدج در حدود ۷۰ کیلومتری شهر زنجان قرار دارد.
شفاف

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news