امروز : دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ - ۲۲:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری رقابت فوتبال ۳ جانبه جام سرداران در فریدونکنار/ ترویج اخلاق و تجلیل از پیشکسوتان ورزشی مهم‌ترین هدف برگزاری این رقابت‌ها

بصیر، مهدی باقرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز از برگزاری نخستین دوره مسابقات ۳ جانبه فوتبال جام سرداران و ۳۵۰ شهید فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: هدف از برگزاری این دوره از مسابقات ترویج اخلاق در ورزش و تجلیل از پیشکسوتان ورزشی شهر است. وی تصریح کرد: به دنبال آن هستیم هر سال برگزاری […]

بصیر، مهدی باقرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز از برگزاری نخستین دوره مسابقات ۳ جانبه فوتبال جام سرداران و ۳۵۰ شهید فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: هدف از برگزاری این دوره از مسابقات ترویج اخلاق در ورزش و تجلیل از پیشکسوتان ورزشی شهر است.

وی تصریح کرد: به دنبال آن هستیم هر سال برگزاری این مسابقات تداوم داشته باشد و تیم‌های بیشتری در این رقابت‌ها حاضر شوند.

رئیس اتاق اصناف فریدونکنار در ادامه با اشاره به اینکه به دنبال برگزاری با شکوه این رقابت‌ها هستیم، خاطرنشان کرد: در پایان این دوره از رقابت‌ها از سوی هیئت فوتبال فریدونکنار از پیشکسوتان فوتبال این شهرستان تجلیل به عمل می‌آید.

باقرزاده ادامه داد: مهم‌ترین جنبه برگزاری این رقابت‌ها اخلاق‌مداری و احترام به پیشسکوتان است که در این بازی‌ها باید رعایت شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به زمان و مکان برگزار شدن این رقابت‌ها، اظهار کرد: این رقابت‌ها در ساعت ۱۵ روز چهارشنبه و در یک وقت ۴۰ دقیقه‌ای و بدون محدودیت تعویض برگزار می‌شود و از لحاظ سنی نیز تلاش کردیم شرایط سنی برای برگزاری یک مسابقه عادلانه را مدنظر قرار دهیم.

رئیس اتاق اصناف فریدونکنار در پایان گفت: نخستین دیدار این رقابت‌ها بین تیم‌های پیشکسوتان و اصناف برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news