امروز : سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ - ۱:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

باران در ۱۰ استان کشور شدت می‌گیرد

بصیر ،براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در برخی نقاط شمال غرب، غرب، مرکز، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنههای جنوبی البرز، جنوب غرب، جنوب و جنوب شرق کشور در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. شدت بارش سه‌شنبه […]

بصیر ،براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در برخی نقاط شمال غرب، غرب، مرکز، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنههای جنوبی البرز، جنوب غرب، جنوب و جنوب شرق کشور در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

شدت بارش سه‌شنبه در هرمزگان، فارس، جنوب کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شرق لرستان،‌ شمال شرق خوزستان، کردستان، زنجان و اردبیل خواهد بود.

طی امروز و فردا در شرق کشور وزش با تداوم خواهد داشت.

آسمان امروز تهران نیز کمی ابری است و در بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با رعد و برق و همچنین با احتمال باد و گرد و خاک در این استان رخ خواهد داد.

امروز شهرکرد با دمای ۹ درجه سانتیگراد و اهواز با دمای ۴۷ درجه سانتیگراد به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین مراکز استان‌های کشور هستند.

صراط

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news