امروز : پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹ - ۰:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امکانات و زیر ساخت‌های فریدونکنار در حوزه جوانان مطلوب نیست

بصیر، قهرمان کلیج در جمع مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: گروه‌های زیادی از ورزشکاران این شهرستان از جوانان هستند و پس از تشکیل ستاد امور ساماندهی جوانان در این اداره در ۶ ماه نخست در حوزه جوانان قدم‌های خوبی برداشته شد. وی تصریح کرد: در حوزه ورزش منابع و زیرساخت‌‌های فریدونکنار […]

بصیر، قهرمان کلیج در جمع مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: گروه‌های زیادی از ورزشکاران این شهرستان از جوانان هستند و پس از تشکیل ستاد امور ساماندهی جوانان در این اداره در ۶ ماه نخست در حوزه جوانان قدم‌های خوبی برداشته شد.

وی تصریح کرد: در حوزه ورزش منابع و زیرساخت‌‌های فریدونکنار در حد و انتظار ورزشکاران ما نیست و انتظار داریم در این زمینه به صورت ویژه حمایت شویم.

رئیس اداره ورزش فریدونکنار در ادامه با اشاره به اینکه  در حوزه جوانان امکانات و زیر ساختارها مشخص نیست، گفت: برخی از وظایف این ستاد هنوز مشخص نیست.

کلیج با بیان اینکه اداره ورزش در طول سال اقدام‌های مناسبی در زمینه جوانان انجام داده است، گفت: ۳ سازمان مردم نهاد در بین جوانان ۱۵ تا ۱۸ سال را در این شهرستان تشکیل دادیم.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه قرآنی ورزشکاران در این شهرستان، افزود: جمع آوری عکس و وصیت‌نامه شهدای ورزشکار و تهیه آلبوم آن، برگزاری کارگاه‌های اعتیاد در بین مربیان و ورزشکاران، بازدید از کمپ ترک اعتیاد، برگزاری جشن هفته جوان در سالن شهدا، برگزاری کارگاه عفاف و حجاب و تجلیل از ورزشکاران محجبه و مربیان با اخلاق بخشی از عملکرد این اداره در این حوزه بوده است.

کلیج همچنین از برگزاری پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت روز جوان در فریدونکنار خبر داد و گفت: برگزاری جشن روز دختر، برگزاری دوی نوزادان و برگزاری مسابقات نقاشی به مناسبت میلاد امام رضا(ع) از دیگر برنامه‌های این اداره بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار با بیان اینکه در اوقات فراغت امسال کلاس‌های آموزشی برگزار کردیم، اظهار کرد: ۴ کلاس آموزشی فوتبال با ۵۰۰ نفر عضو، کلاس آموزشی والیبال با ۳۵۰ عضو، کلاس ژیمناستیک ۱۱۰ عضو، شنا با بیش از ۱۰۰ ورزشکار، کلاس تکواندو با ۲۵۰ نفر، کاراته با ۱۰۰ رزمی‌کار و کشتی با سه کلاس در شهر و ۴ کلاس در روستا با ۳۰۰ نفر عضو در این شهرستان در حال آموزش بودند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news