امروز : شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ - ۲۲:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آمار ازدواج و طلاق در پنج ماه اول امسال

بصیر ،علی‌اکبر محزون مدیر کل دفتر اطلاعات، آمار و جمعیت سازمان ثبت‌احوال کشور، درباره آمار ۵ ماهه دو واقعه ازدواج و طلاق در کشور اظهار داشت:‌ در این مدت ۲۹۷هزار و ۶۲۴ مورد ازدواج ثبت شده است که ۲۴۶ هزار و ۲۴۳ مورد در شهر و ۵۱ هزار و ۳۸۱ مورد نیز در نقاط روستایی […]

بصیر ،علی‌اکبر محزون مدیر کل دفتر اطلاعات، آمار و جمعیت سازمان ثبت‌احوال کشور، درباره آمار ۵ ماهه دو واقعه ازدواج و طلاق در کشور اظهار داشت:‌ در این مدت ۲۹۷هزار و ۶۲۴ مورد ازدواج ثبت شده است که ۲۴۶ هزار و ۲۴۳ مورد در شهر و ۵۱ هزار و ۳۸۱ مورد نیز در نقاط روستایی بوده است.

وی افزود: در هر شبانه‌روز ۱۹۲۰ و در هر ساعت ۸۰ واقعه ازدواج در کشور به ثبت می‌رسد.

محزون افزود: آمار ازدواج در مقایسه با مدت مشابه آن در سال ۹۳، ۳٫۳ رشد داشته است که البته میزان این رشد نوسانی است و باید در پایان سال رشد منفی و یا مثبت دقیق آن را به دست آورد.

مدیر کل دفتر اطلاعات، آمار و جمعیت سازمان ثبت‌احوال کشور درباره واقعه طلاق در ۵ماهه نخست امسال اظهار داشت: ۶۹هزار و ۱۸۲ مورد طلاق اتفاق افتاده است که از این تعداد ۶۲هزار و ۳۰۹ مورد در نقاط شهری و ۶ هزار و ۸۷۳ مورد در نقاط روستایی بوده است.

محزون یادآور شد:‌در هر شبانه‌روز ۴۴۶ و در هر ساعت ۱۹ واقعه طلاق به ثبت رسیده است که بر اساس آمار واصله میزان طلاق نسبت به مدت مشابه آن در سال ۹۳، ۱۱٫۵ درصد رشد داشته است.

عرش نیوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news