امروز : شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ - ۵:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انجمن موسیقی در فریدونکنار تشکیل می‌شود

بصیر، مجید نیکو در سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار، اظهار کرد: فریدونکنار فاقد مجتمع فرهنگی هنری بود و کلنگ احداث این مجتمع در هفته دولت در این شهرستان به زمین زده شد. وی با بیان اینکه به دنبال تشکیل انجمن‌های هنری، نمایشی، هنرهای تجسمی، شعر و ادب، موسیقی و […]

بصیر، مجید نیکو در سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار، اظهار کرد: فریدونکنار فاقد مجتمع فرهنگی هنری بود و کلنگ احداث این مجتمع در هفته دولت در این شهرستان به زمین زده شد.

وی با بیان اینکه به دنبال تشکیل انجمن‌های هنری، نمایشی، هنرهای تجسمی، شعر و ادب، موسیقی و مذهبی هستیم، خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم تا زمان تاسیس این مجتمع فرهنگی هنری سالن همایش کتابخانه عمومی فریدونکنار را به اداره ارشاد دهند تا در تشکیل این انجمن‌ها به مشکل نخوریم.

سرپرست اداره ارشاد فریدونکنار با تاکید بر اینکه فریدونکنار شهرستانی است که از لحاظ موسیقی پتانسیل بالایی دارد، گفت: و به دنبال ایجاد انجمن موسیقی در این شهرستان هستیم و انجمن‌های دیگر نیز در فریدونکنار از سوی اداره ارشاد تشکیل می‌شود.

نیکو افزود: در تلاشیم تا با حضور مدیران اداره‌کل ارشاد و کتابخانه های عمومی استان در فریدونکنار، مجتمع فرهنگی هنری کتابخانه این شهرستان به ارشاد منتقل شود تا از سالن اجتماعات آن بتوانیم برای برپایی نمایشگاه‌های نقاشی، کلاس‌های شعر و ادب و هنرهای تجسمی استفاده کنیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news