امروز : شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ - ۵:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بزرگترین نقص آیفون ۶ اس و ۶پلاس

بصیر ،شرکت اپل برآورد کرده است که نسخه ۱۶ گیگابایتی آیفون ۶s تنها ۴۰ دقیقه قادر به ذخیره فیلم‌های گرفته شده با فرمت ۴K است، به این ترتیب حتی مدت زمان یک نیمه فوتبال را نیز نمی‌توان به صورت تمام و کمال با این گوشی فیلم‌برداری کرد. لازم به ذکر است که بیشتر کاربران برنامه‌ها […]

بصیر ،شرکت اپل برآورد کرده است که نسخه ۱۶ گیگابایتی آیفون ۶s تنها ۴۰ دقیقه قادر به ذخیره فیلم‌های گرفته شده با فرمت ۴K است، به این ترتیب حتی مدت زمان یک نیمه فوتبال را نیز نمی‌توان به صورت تمام و کمال با این گوشی فیلم‌برداری کرد.

لازم به ذکر است که بیشتر کاربران برنامه‌ها و فایل‌های صوتی و تصویری مختلفی بر روی گوشی ذخیره می‌کنند که در این صورت دیگر همین زمان۴۰ دقیقه نیز برای فیلم‌برداری با فرمت ۴K در اختیار کاربر نخواهد بود.

به این نکته حتی پیش از اینکه آیفون ۶s نسخه ۱۶ گیگابایتی به بازار عرضه شود نیز اشاره شده بود و کارشناسان پیشنهاد می‌دادند که با توجه به پیشرفت فناوری دیگر عرضه گوشی ۱۶ گیگابایتی معنایی ندارد.

در همین حال و بنابر همین برآورد اپل، شما در نسخه ۶۴ گیگابایتی قادر به ضبط ۳ ساعت فیلم ۴K و در آیفون برخوردار از حافظه ۱۲۸ گیگابایتی قادر به ضبط ۶ ساعت فیلم ۴K خواهید بود.

دوربین آیفون ۶s از سنسور ۱۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد به این ترتیب حتی عکس‌های گرفته شده نیز از حجم بالایی برخوردار هستند و این امر باعث می‌شود میزان ۱۶ گیگابایت حافظه نیاز کاربر را برآورده نکند.

آیفون‌های جدید اپل  چهارشنبه گذشته طی مراسمی از جانب این شرکت معرفی شدند این محصولات از بسیاری جوانب شباهت‌هایی با آیفون ۶ و ۶ پلاس دارند اما باز هم بهینه‌سازی‌های اعمال شده در آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس اقبال فروش این محصولات را بیشتر خواهد کرد.

فرهنگ نیوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news