امروز : دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تماس وزیر دفاع با سردار نقدی برای بررسی برنامه‌های بسیج در مورد اقتصاد مقاومتی توسط دولت

بصیر، سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص توصیه مقام معظم رهبری به دولت برای کمک گرفتن از بسیج در اقتصاد مقاومتی و استقبال دولت از این برنامه‌ها  اظهار داشت: چندی پیش سردار دهقان وزیر دفاع با من تماس گرفت و گفت قرار است جلسه ای در این خصوص برگزار کنند. وی با […]

بصیر، سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص توصیه مقام معظم رهبری به دولت برای کمک گرفتن از بسیج در اقتصاد مقاومتی و استقبال دولت از این برنامه‌ها  اظهار داشت: چندی پیش سردار دهقان وزیر دفاع با من تماس گرفت و گفت قرار است جلسه ای در این خصوص برگزار کنند.

وی با بیان اینکه هنوز منتظر اعلام زمان نهایی این جلسه هستیم، گفت: این جلسه پس از پیشنهاد رهبری و با پیگیری آقای جهانگیری قرار است برگزار شود.

نقدی همچنین تصریح کرد: در اوایل دولت قبلی طبق روال گذشته، برخی از پیشنهادات خود را در عرصه اقتصاد مقاومتی به صورت مکتوب به دولت ارائه دادیم که البته جوابی هم به ما داده نشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطرنشان کرد: ما این طرح ها را به صورت پیشنهاد به دولت داده ایم؛ ولی طراحی اصلی بر عهده خود دولتمردان است.

دانا

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news