امروز : دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۹۸ درصد دانش‌آموزان مازندران ثبت‌نام شدند

بصیر، نقی شادمان رئیس اداره ارزیابی اداره‌کل آموزش و پرورش استان مازندران در حاشیه این مراسم در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: در پروژه مهر علاوه بر اینکه یک برنامه ملی است  ۷۵ میلیون جمعیت ایران با آن سروکار دارند و امسال برای ما بسیار مهم و حائز اهمیت است چرا که ۳-۳-۶ در […]

بصیر، نقی شادمان رئیس اداره ارزیابی اداره‌کل آموزش و پرورش استان مازندران در حاشیه این مراسم در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: در پروژه مهر علاوه بر اینکه یک برنامه ملی است  ۷۵ میلیون جمعیت ایران با آن سروکار دارند و امسال برای ما بسیار مهم و حائز اهمیت است چرا که ۳-۳-۶ در سال جاری به طور کامل تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه در بازگشایی اول مهر کاری باید کاری کنیم که موجب رضایت خداوند قرار بگیریم، خاطرنشان کرد: ثبت نام از دانش‌آموزان به پایان رسید و ۹۸ درصد از خانواده‌ها فرزندان‌شان را ثبت نام کردند.

دبیر ستاد ثبت‌نام استان مازندران گفت: امیدواریم ۲ درصد باقی‌مانده برای ثبت‌نام فرزندان‌شان اقدام کنند چرا که در توزیع معلمان و کتب درسی پایه‌های مختلف بسیار مهم و تاثیرگذار است.

شادمان با اشاره به اینکه بر اساس برآورد ما حدود ۴۷۰ هزار دانش‌آموز باید ثبت‌نام می‌کردند، افزود: با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته خانواده‌ها می‌توانند علاوه بر محل سکونت خود در محل کار نیز فرزندان‌شان را ثبت‌نام کنند.

رئیس اداره ارزیابی اداره‌کل آموزش و پرورش استان مازندران با تاکید بر اینکه به دنبال آن هستیم تا کیفیت را در مدارس بالا ببریم، گفت: حدود ۲۴۳۰۰ نفر از پیش دبستانی برای پایه اول ثبت‌نام کرده‌اند و بیشترین جمعیت دانش‌آموزی ما نیز دوره اول ابتدایی است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news