امروز : سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام پایگاه های اصلی کمیته امداد در جشن عاطفه ها

بصیر ،پایگاههای اصلی کمیته امداد در جشن عاطفه ها تعیین شد. به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هر ساله به مناسبت بازگشایی مدارس جشن عاطفه ها همزمان در سراسر کشور برگزار می شود تا در این جشن با جمع آوری کمک های مردمی دست دانش آموزان نیازمند و محروم گرفته شود. هدف از برگزاری این […]

بصیر ،پایگاههای اصلی کمیته امداد در جشن عاطفه ها تعیین شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هر ساله به مناسبت بازگشایی مدارس جشن عاطفه ها همزمان در سراسر کشور برگزار می شود تا در این جشن با جمع آوری کمک های مردمی دست دانش آموزان نیازمند و محروم گرفته شود.

هدف از برگزاری این جشن، تامین مایحتاج و پوشاک و نوشت‌افزار تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند است.

بر این اساس این نهاد امسال با شعار “مهر در انتظار همدلی” همزمان با شروع سال تحصیلی جدید با برپایی ۵۱هزار و ۴۴۳پایگاه ثابت و سیار در تهران و سراسر کشور وجوهات و کمک‌های مردمی را در جشن عاطفه ها جمع آوری و بین دانش آموزان تحت پوشش و نیازمند توزیع می کند.

امسال این جشن در دو بخش مردمی در روزهای ۲۶و ۲۷ شهریورماه جاری با هفت هزار پایگاه و در بخش مدارس درهشتم مهرماه با ۴۰هزار پایگاه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

پنج هزار پایگاهی که در روز نخست برای جشن عاطفه‌ها برپا می‌شوند، عموما در مراکز امداد و پایگاه‌های شهری و دوهزار پایگاه روز دوم که مصادف با روز جمعه خواهد بود در مصلی‌های نماز جمعه و معابر ورودی شهرها مستقر می شوند.

چهارهزار و ۴۴۳ پایگاه نیز درتهران برای برگزاری این جشن در نظر گرفته شده که شامل ۶۰۷ پایگاه ثابت، ۶۷ پایگاه سیار، ۳ هزار و ۱۶ پایگاه در مدارس ۳۶۳ پایگاه در مساجد، ۹۷ مرکز نیکوکاری، ۲۸۳ پایگاه بسیج است که بیش از ۱۶۰۰ نفر در برپایی جشن‌ عاطفه‌های امسال همکاری دارند.

پایگاههای اصلی جشن عاطفه ها در استان تهران درامامزاده صالح ، پارک دانشجو و شاه عبدالعظیم مستقر هستند.

با هماهنگی که با وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته است، مرحله دوم جشن عاطفه‌ها هشتم مهرماه در مدارس و واحدهای آموزشی برگزار خواهد شد و ۴۰ هزار پایگاه در مدارس و مراکز آموزشی آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند هستند.

کمک‌های جمع آوری شده در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها فقط در میان حدود ۳۳۰ هزار دانش‌آموز (هر سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) توزیع خواهد شد؛ اما کمک‌های جمع آوری شده در مدارس آموزش و پرورش الزاما در اختیار تحت پوششان امداد قرار نمی گیرد بلکه در میان تمامی دانش آموزان نیازمند شناسایی شده می شود.

عصر ایران

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news