امروز : چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشکلات فریدونکنار همچنان پابرجا است/ از ظرفیت نجف‌نژاد باید نهایت استفاده را کنیم

بصیر، عابد چکاوه در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: فریدونکنار شهرستانی است که هنوز به جایگاه اصلی خود در مازندران نرسیده است. وی با بیان اینکه هنوز بسیاری از پروژه‌های فریدونکنار بر روی زمین مانده است، گفت: مسئولان باید در فرصت‌های پیش آمده مشکلات فریدونکنار را بررسی و برطرف کنند که متاسفانه تا امروز […]

بصیر، عابد چکاوه در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: فریدونکنار شهرستانی است که هنوز به جایگاه اصلی خود در مازندران نرسیده است.

وی با بیان اینکه هنوز بسیاری از پروژه‌های فریدونکنار بر روی زمین مانده است، گفت: مسئولان باید در فرصت‌های پیش آمده مشکلات فریدونکنار را بررسی و برطرف کنند که متاسفانه تا امروز هنوز نتوانسته‌ایم در این شهرستان به این مهم دست یابیم.

رئیس شورای بخش دهفری خاطرنشان کرد: وزیر ورزش به فریدونکنار آمد و مسئولان تنها به عرض ارادت پرداختند و مشکلات به دست فراموشی سپرده شد.

چکاوه افزود: یکی از اعضای شورای شهر فریدونکنار به دنبال گرفتن حق مردم این شهرستان بود که با بدترین برخورد برخی از مسئولان روبه‌رو شد.

رئیس شورای بخش دهفری با بیان اینکه مسئولان از فرصت پیش‌آمده سفر رئیس جمهور به مازندران باید به خوبی استفاده کنند، گفت: حضور یکی از اعضای کابینه در فریدونکنار می‌تواند اثرات بسیار خوبی برای این شهرستان داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه باید از ظرفیت بالای نجف‌نژاد نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی استفاده شود، گفت: برای دستیابی به این منظور مردم می‌توانند از دفتر ارتباط مردمی این نماینده در بخش دهفری استفاده کنند و این امر موجب کاهش تنش‌های کاذب به وجود آمده در فریدونکنار می‌شود.

چکاوه افزود: نجف‌نژاد در مجلس شورای اسلامی از توانایی بسیار بالایی برخوردار است و می‌توانیم از وجود این فرد نهایت استفاده را ببریم.

وی در پایان افزود: این شهرستان توانایی رشد و پیشرفت بسار زیادی در مازندران و کشور را دارا است و فقط نیاز به همت مسئولان دارد.

دیدگاه بینندگان
  • شهروند

    تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۳۹۴

    انشالله به یاری حق مشکلات این شهر حل شود….اقای نجف نژاد هم که پرونده سیاهی دارن…انشالله اول هدایت شوندبعداقدام کنند…به امید روزهای خوب…


    پاسخ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news