امروز : چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف ۴ تن خمیر گوشت فاسد در حاشیه تهران

بصیر ،سردار محسن خانچرلی با اشاره به کشف ۴٫۵ تن سنگدان، خمیر گوشت و همبرگر غیربهداشتی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال به دست آمدن اخبار و گزارش‌هایی در خصوص نگهداری یک محموله بزرگ گوشت و سنگدان مرغ تاریخ مصرف گذشته و فاسد و تولید مواد پروتئینی غیربهداشتی از این محموله فاسد، تحقیقات […]

بصیر ،سردار محسن خانچرلی با اشاره به کشف ۴٫۵ تن سنگدان، خمیر گوشت و همبرگر غیربهداشتی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال به دست آمدن اخبار و گزارش‌هایی در خصوص نگهداری یک محموله بزرگ گوشت و سنگدان مرغ تاریخ مصرف گذشته و فاسد و تولید مواد پروتئینی غیربهداشتی از این محموله فاسد، تحقیقات پلیس در خصوص صحت و سقم این گزارش‌هایی در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به کشف این محموله در حاشیه شهر ملارد، خاطرنشان کرد: مأموران پلیس پس از بررسی‌ گزارش‌های واصله و اطمینان از صحت و سقم این گزارش‌های، اقدام به شناسایی یک انبار کردند که این محموله فاسد در آن نگهداری می‌شد.

وی افزود: مأموران پلیس شهر ملارد پس از شناسایی محل مذکور، در عملیاتی ویژه موفق به کشف ۱٫۵ تن سنگدان مرغ، ۲ تن خمیر گوشت و یک تن همبرگر غیربهداشتی شدند.
خانچرلی با اشاره به دستگیری یک متهم در این عملیات، اظهار کرد: این فرد در اعترافاتش عنوان کرد که از دو ماه قبل محلی در حاشیه شهر ملارد را اجاره کرده و مشغول به کار شده بوده و محصولات خود را در بازار تهران به فروش می‌رسانده است که با هوشیاری پلیس دستگیر شد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: محموله گوشت فاسد کشف شده، بیش از یک ماه از تاریخ انقضای آن گذشته بود و محموله مکشوفه با حضور مقامات قضایی، کارشناسان سازمان دامپزشکی، صنعت و معدن و شبکه بهداشت شهرستان ملارد معدوم شد.

مشرق

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news