امروز : پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

طراحی دستگاه های اطلاعاتی کشور برای جلوگیری از نفوذ دشمن/دوران فوق العاده سخت دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی در دوره پسا برجام

بصیر،خزایی مشاور عالی وزارت اطلاعات  در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب آیت الله نصیری در سمنان با اشاره به اهمیت نفوذ آمریکا و غربی ها در دروان پسا تحریم، گفت: بخشی از این نفوذ، نفوذ اقتصادی است که مقام معظم رهبری نیز در سخنان خود به آن اشاره کرده است. وی با اشاره به سخنان […]

بصیر،خزایی مشاور عالی وزارت اطلاعات  در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب آیت الله نصیری در سمنان با اشاره به اهمیت نفوذ آمریکا و غربی ها در دروان پسا تحریم، گفت: بخشی از این نفوذ، نفوذ اقتصادی است که مقام معظم رهبری نیز در سخنان خود به آن اشاره کرده است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که  نفوذ فرهنگی و سیاسی قدرت های استکباری را  مهم تر از نفوذ اقتصادی دانستند ، افزود: شناسایی راه های این نفوذ و سد آن و مبارزه حرفه ای و هنرمندانه و خاموش از وظایف دستگاه های اطلاعاتی کشور است.

خزاعی با بیان اینکه جلسات و طراحی هایی در این خصوص در دستگاه های اطلاعاتی کشور صورت گرفته است، بیان کرد: برنامه ریزی جدی و راهبردی  و تاکتیکی  عملیاتی در سطح دستگاه های  اطلاعاتی و امنیتی برای جلوگیری از این نفوذ در دست اقدام و طراحی است.

به گفته وی قدرت های استکباری از کوره راه وارد می شوند مهم ترین  مساله شناسایی و بعد از شناسایی مبارزه است.

وی با بیان اینکه فراخی در زمینه اقتصادی و لغو تحریم ها کار دستگاه های اطلاعاتی را سخت تر می کند، تصریح کرد: دوران فوق العاده سختی را دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی در دوره پسا برجام تجربه خواهند کرد.

خزاعی با اشاره به عملیات های زیاد داعش در مرزهای کشور گفت: با خنثی شدن این عملیات ها توسط دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی داعش  از انجام عملیات در داخل کشور نا امید شده است.

مشاور عالی وزارت اطلاعات  با بیان اینکه ایران چون قدرت بزرگی است تهدید می شود، تصریح کرد: هرچه قدرت کشوری بیشتر باشد تهدید سنگین تر است و کار دستگاه های اطلاعاتی سخت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news