امروز : جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

“بردیا” راهی برای شناخت ایثار و شجاعت

بصیر، تاریخ ایران همواره پر است از ایثارگری ها و شجاعت افراد در دوره های مختلف که معمولا در گذر تاریخ از بین می رود و یا کمرنگ می شود.اما راه هایی برای یاد آوری نسل های جدید و آشنایی آنها با این افراد و دوره ها وجود دارد. یکی از راه هایی که این روزها […]

بصیر، تاریخ ایران همواره پر است از ایثارگری ها و شجاعت افراد در دوره های مختلف که معمولا در گذر تاریخ از بین می رود و یا کمرنگ می شود.اما راه هایی برای یاد آوری نسل های جدید و آشنایی آنها با این افراد و دوره ها وجود دارد.

یکی از راه هایی که این روزها طرفدار زیادی پیدا کرده است، شناخت این افراد توسط بازی های رایانه ای و یا موبایلی، آن هم ساخت داخل است.ساخت انواع بازی های رایانه ای و یا مو بایلی ایرانی در دستور کار بسیاری از جوانان این مرز و بوم قرار گرفته است.

بازی تاریخی – حماسی “بردیا” از جمله بازی هایی است که ساخت جوانان ایرانی است که در در انتهای تابستان سال جاری رونمایی خواهد شد.

استودیو بازی سازی و سرگرمی های ایرانی اسلامی مِهاد ، پس از چندین سال فعالیت مستمر در زمینه تولید بازی‌های ۳ بعدی و ۲ بعدی ، اولین بازی تاریخی – داستانی با موضوع ایثارگری ، شجاعت و بیان واقعیت‌های تاریخی مربوط به اواخر دوره‌ی هخامنشیان را با همکاری و حمایت “سازمان فضای مجازی سراج” تولید نموده و در انتهای تابستان سال ۱۳۹۴ ، از این بازی رونمایی خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی ، می توانید ، با سایت MehadRasaneh.ir مراجعه فرمایید.

فرهنگ نیوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news