امروز : شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معارف دین برای نسل جوان تبیین شود

بصیر، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در جمع مردم فریدونکنار، اظهار کرد: یکی از سفارش‌های مهم دین و قرآن فراگیری علم و دانش است و در هیچ مکتب و مذهبی به اندازه اسلام به فراگیری دانش سفارش نشد. وی تصریح کرد: ائمه با وجود فشارهای سخت سیاسی و شرایط نامساعد زمانه کمترین فرصت را برای تعلیم و […]

بصیر، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در جمع مردم فریدونکنار، اظهار کرد: یکی از سفارش‌های مهم دین و قرآن فراگیری علم و دانش است و در هیچ مکتب و مذهبی به اندازه اسلام به فراگیری دانش سفارش نشد.

وی تصریح کرد: ائمه با وجود فشارهای سخت سیاسی و شرایط نامساعد زمانه کمترین فرصت را برای تعلیم و تعلم دیگران استفاده کردند و بر اساس این حرکت‌ها دامنه وسیعی از علم در رشته‌های مختلف علوم از آنها به یادگار مانده است.

امام‌جمعه فریدونکنار با بیان اینکه موظفیم بر اساس دین و قرآن عمل کنیم، گفت: یکی از سفارش‌های موکد ایشان این است که باید پیشرفت‌های علمی را توسعه دهیم.

وی تصریح کرد: بصیرت و آگاهی در کنار تحصیل علوم دینی حاصل می‌شود و دانشجویان مکتب امام صادق باید درس و معارف دینی را به دیگران بیاموزند

جلالی با اشاره به اینکه هر فردی به اندازه توان خود باید مجموعه حوزوی را تقویت کند، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنید تا معارف دین بهتر و به روز در سطح جامعه و در نسل جوان تبیین و تشریح شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news