امروز : یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

میانگین سن ازدواج آقایان ۲۸، خانم‌ها ۲۳٫۵/میزان ولادت نوزادان در قم بالاتر از میانگین کشوری است

بصیر، علیرضا آوایی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ثبت احوال استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد:‌ سازمان ثبت احوال جزء سازمان‌های پرکار است که با همه اقشار جامعه با این سازمان سر و کار دارد، ولی این سازمان در محرومیت به سر می‌برد. وی خاطرنشان کرد: […]

بصیر، علیرضا آوایی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ثبت احوال استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد:‌ سازمان ثبت احوال جزء سازمان‌های پرکار است که با همه اقشار جامعه با این سازمان سر و کار دارد، ولی این سازمان در محرومیت به سر می‌برد.

وی خاطرنشان کرد: برخی ساختمان‌های سازمان وضعیت مطلوبی ندارد و با توجه به گستردگی فعالیت‌ها باید این وضعیت بهبود یابد.

رئیس سازمان ثبت احوال با بیان اینکه دولت در شرایط کنونی با موانعی برای کمک‌رسانی مواجه است گفت: برای برطرف کردن این کمبود سعی شده از دفاتر پیشخوان استفاده کنیم و مردم در این بخش کمک کنند، البته نیاز به بازسازی و نظارت بیشتر در این بخش وجود دارد.

وی ابراز کرد: امیدواریم تا در سنوات آینده با پیگیری‌هایی که صورت گرفته در زمینه تامین اعتبارات توفیق حاصل شود و وضعیت سامان بهتری پیدا کند، البته سازمان به نسبت قبل پیشرفت زیادی در بخش‌های مختلف داشته ولی فاصله تا نقطه مطلوب زیاد است.

آوایی خاطرنشان کرد: میزان موالید بر اساس میانگین کشوری ۱٫۹۷ و در قم ۲٫۱۱ بوده که بیشتر از متوسط کشوری بوده است.

وی عنوان کرد: میانگین سن ازدواج در کشور ۲۸ سال برای آقایان و برای بانوان ۲۳٫۵ سال است و در قم میانگین سن ازدواج ۲۷٫۵ سال برای آقایان و ۲۲٫۵ سال برای خانم‌ها است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news