امروز : دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اشتغال و مشکلات معیشتی بیشترین موارد مطروحه در طرح سپاس است

بصیر، ابوالقاسم فرجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: طرح اشتغال و مشکلات معیشتی سپاس یکی از موفق‌ترین طرح‌هایی است که به فرمان مقام معظم رهبری تشکیل شد. وی تصریح کرد: بسیاری از خانواده شهدا با بنیاد شهد در ارتباط مستقیم نبودند که این طرح موجب شد تا این رابطه برقرار شود. معتمد معین […]

بصیر، ابوالقاسم فرجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: طرح اشتغال و مشکلات معیشتی سپاس یکی از موفق‌ترین طرح‌هایی است که به فرمان مقام معظم رهبری تشکیل شد.

وی تصریح کرد: بسیاری از خانواده شهدا با بنیاد شهد در ارتباط مستقیم نبودند که این طرح موجب شد تا این رابطه برقرار شود.

معتمد معین بنیاد شهید فریدونکنار با بیان اینکه این طرح برای ساماندهی و سرویس‌دهی مناسب‌تر به این خانوداه‌ها شکل گرفت، خاطرنشان کرد: در فریدونکنار از ۱۰۰ درصد خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان درصد بالا در این طرح سرکشی به عمل آمد و اگر هم از خانواده‌ای دیدار به عمل نیامد به آن دلیل بود که در فریدونکنار و یا مازندران حضور نداشتند.

فرجی افزود: در هفته مقدس امسال نیز ۱۰ گروه از ۳۰ خانواده شهید، ایثارگر، رزمنده و جانباز دیدار می‌کنند.

این معتمد معین با اشاره به اهداف این دیدار اظهار کرد: در این دیدارها علاوه بر آنکه صله‌رحم صورت می‌گیرد مشکلات از سوی خانواده شهدا بیان می‌شود و پس از انتقال آن به مسئولان مربوطه در صدد رفع آن اقدام می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف این طرح بازگویی رشادت‌های رزمندگان و شهدا است که این امر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار موثر است.

فرجی در پایان گفت: بسیاری از خانواده‌های شهدا از این دیدار استقبال می‌کنند و اشتغال و مشکلات معیشتی از بیشترین دغدغه‌ این بزرگواران است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news