امروز : دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری مانور آبی و خاکی در روستای ازباران

بصیر، حجت‌الله عصمتی در جلسه معتمدین معین با مسئولان ایثارگران ادارات و نهادها در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار اظهار کرد:  ۵ مهرهمایش فرمانده‌هان و پیشکسوتان دفاع مقدس به میزبانی فریدونکنار در اردوگاه شهید رجایی این شهرستان برگزار می‌شود. وی از برگزاری مانور آبی و خاکی در روستای ازباران این شهرستان در هفته دفاع مقدس خبر داد […]

بصیر، حجت‌الله عصمتی در جلسه معتمدین معین با مسئولان ایثارگران ادارات و نهادها در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار اظهار کرد:  ۵ مهرهمایش فرمانده‌هان و پیشکسوتان دفاع مقدس به میزبانی فریدونکنار در اردوگاه شهید رجایی این شهرستان برگزار می‌شود.

وی از برگزاری مانور آبی و خاکی در روستای ازباران این شهرستان در هفته دفاع مقدس خبر داد و خاطرنشان کرد: این مانور تداعی‌کننده روزهای پرنعمت جنگ است.

معاون فرماندار فریدونکنار با اشاره به اینکه در این شهرستان مسائل ارزشی بسیار پررنگ است، گفت: به دنبال تقویت و ترویج گفتمان شهید و شهادت در این شهرستان باشیم.

عصمتی در بخش دیگری از سخنان خود، تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برنامه‌هایشان را در مسیر شهید و شهادت تنظیم و اجرایی کنند.

وی نقش مردان و زنان فریدونکناری در دفاع مقدس را بی بدیل دانست و اظهار کرد: ادارات نمایندگان خود در امور ایثارگران را به مشاور فرماندار در این امور را معرفی کنند.

معاون فرماندار فریدونکنار افزود: مدیری که بخواهد ایثار و شهادت را در این شهرستان کم‌رنگ کند جایی در فریدونکنار ندارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news