امروز : دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حدود ۱۰ هزار دانش‌آموز و معلم فریدونکناری برای سال تحصیلی جدید مهیا می‌شوند

بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: فریدونکنار رتبه دوم آموزش و پرورش در سازماندهی دبیران در استان مازندران را به دست آورد. وی تصریح کرد: شاداب‌سازی محیط و آرامش مدارس در اول مهر جزو خواسته‌های اصلی از مدیران است. مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با تاکید بر اینکه مدیران مدارس باید […]

بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: فریدونکنار رتبه دوم آموزش و پرورش در سازماندهی دبیران در استان مازندران را به دست آورد.

وی تصریح کرد: شاداب‌سازی محیط و آرامش مدارس در اول مهر جزو خواسته‌های اصلی از مدیران است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با تاکید بر اینکه مدیران مدارس باید ایجاد نظم را در اولویت کاری خود قرار دهند، خاطرنشان کرد: وی افزود: تخصص و برنامه مهم‌ترین امر در کیفیت‌بخشی امور آموزشی و پرورشی مدارس است.

اسماعیل‌زاده افزود:  کار آموزش و پرورش ایجاد تحول است و فقط یک کار نمایشی نیست، تحول در جامعه باید از تحول در مدرسه آغاز شود و نقش خانواده و جامعه در ایجاد این تغییر بسیار پررنگ است.

وی خواستار مشارکت درون سازمانی شد و تصریح کرد: ارکان مدرسه از جمله شورای دانش‌آموزی، شورای دبیران و انجمن اولیا باید در تصمیمات مدرسه دخالت داده شوند.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار انجمن اولیا را بازوی پرتوان مدیران و انتخاب انجمن اولیای قوی را در بالابردن مشارکت موثر خواند و گفت: در سال تحصیلی جدید با ۸ هزار و ۴۰۰ دانش‌آموز و ۷۳۰ همکار فرهنگی شاغل و ۹۳ واحد آموزشی مهری بانشاط و آرام را آغاز می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news