امروز : سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خوداتکایی و استقلال ره‌آورد دفاع مقدس بود

بصیر، مهرداد ابراهیمی در دیدار با پاسداران فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس بازخوانی روزهای مقاومت و پیروزی است. وی تصریح کرد: پاسداران در صحنه‌های مختلف این نظام درخشیدند و در بیسج توده‌ها نیز نقش موثری داشتند. فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه این جنگ برای ایران ره‌آوردهای زیادی داشت، […]

بصیر، مهرداد ابراهیمی در دیدار با پاسداران فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس بازخوانی روزهای مقاومت و پیروزی است.

وی تصریح کرد: پاسداران در صحنه‌های مختلف این نظام درخشیدند و در بیسج توده‌ها نیز نقش موثری داشتند.

فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه این جنگ برای ایران ره‌آوردهای زیادی داشت، خاطرنشان کرد: خودباوری، خوداتکایی و استقلال از موهبت‌های این جنگ ۸ ساله بوده است.

ابراهیمی گفت: امروزه در انواع مسائل علمی، تسلیحاتی، فرهنگی، سازندگی، پزشکی و مهندسی سرآمد شده‌ایم و این از برکات دفاع مقدس بوده است.

وی با بیان اینکه باید بدون منت و با کمال تواضع در این شهرستان به فعالیت می‌پردازیم، خاطرنشان کرد: محاصره اقتصادی و جنگ روانی بر ما تحمیل شده است و باید با تمام توان فعالیت کنیم تا عقب ماندگی‌ها جبران شود.

فرماندار فریدونکنار افزود: در زمانی قرار داریم که کسی نباید جزیره‌ای و تنها فعالیت کند و اگر نقش خود را به درستی ایفا کنیم و امیال دنیوی را کنار بگذاریم به جایی می‌رسیم که برخی از کشورها پس از جنگ جهانی دوم به آن رسیده‌اند.

ابراهیمی تاکید کرد: باید وحدت خود را افزایش دهیم و زیر نظر رهبری حرکت کنیم تا به معنای واقعی ام‌القرای جهان اسلام باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری همایش فرمانده‌هان دفاع مقدس در فریدونکنار خبر داد و گفت: در هفته دفاع مقدس رزمایش آبی و خاکی را نیز در روستای ازباران برگزار می‌کنیم.

فرماندار فریدونکنار همچنین با بیان اینکه دولت نیاز به کمک دارد و وام‌های اقتصاد مقاومتی سپاه بسیار راه‌گشا بوده است، اظهار کرد: این شهر به کارهای فرهنگی و ورزشی نیاز دارد و نسبت به سایر شهرهای استان در این زمینه در فقر به سر می‌بریم.

وی در پایان گفت: دو قطعه زمین را نیز برای سپاه فراهم می‌کنیم تا دو مجموعه ورزشی در فریدونکنار احداث شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news